Balsavimas baigtas, pradedami skaičiuoti rinkėjų balsai(15)  

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-09 11:55

Renaldo Malycho nuotrauka

Sekmadienį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvauja 14 sąrašų. Dvylika partijų savarankiškai dalyvaus rinkimuose, o keturios yra sudariusios dvi koalicijas. Rinkimų kovoje dalyvauja 1416 kandidatų. Tauragės vienmandatėje apygardoje iškelti 8 kandidatai. 

Iki vidudienio daugiausiai rinkėjų – 27,32 procento – atėjo balsuot Tauragės rinkimų apylinkėje. 26,07 proc. rinkėjų atiduoti savo balsą atvyko į Lomių rinkimų apylinkę. Nemažiau aktyviai balsuota Pagramančio, Trepų, Mažonų, Vizbarų, Gaurės, Baltrušaičių, Adakavo.

Mieste iki vidudienio aktyvesni buvo Prezidento rinkimų apylinkės rinkėjai. Tauragės rinkimų apygardos pirmininkė Edita Vaitkutė Zinkė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad komisija kol kas neturi duomenų apie rinkimų pažeidimus.

Skundų negauta. Darbas vyksta sklandžiai. Stebėtojai aktyviai dirba savo darbą. Pasak E. Vaitkutės-Zinkės, nemažai žmonių ateina balsuoti ne į savo apylinkes. Tačiau tai balsuoti galima tik savo rajone.

Papildyta 20 val.

Vyriausios rinkimų komisijos pateikiamais duomenimis, iki balsavimo pabaigos likus 15-ai minučių, aktyviausiai Tauragės rajone balsavo Pagramančio rinkimų apylinkės rinkėjai (56,41 proc.), nemažiau aktyviai rinkimuose dalyvauta Norkaičių, Melioratorių ir Aerodromo rinkimų apylinkėse. Mažiausiai aktyvūs – priskirti Juodpetrių rinkimų apylinkei. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai iki to laiko jokių iškvietimų į rinkimų apylinkes dėl pažeidimų ar kitų incidentų negavo.

20.05 val. VRK duomenų bazėje užfiksuotas bendras rinkėjų aktyvumas Tauragės rinkimų apygardos 35-iose rinkimų apylinkėse buvo 47,68 proc. Iš viso respublikoje – 49,90 proc.

Seimo rinkimuose balsavimo teise galės pasinaudoti 2 504 267 į sąrašus įtrauktų rinkėjų, Tauragės rinkimų apygardoje – 36937. (Tarybos rinkimuose 2015 kovo mėn. rinkėjų buvo 38130.)

Vienmandatėje Tauragės rinkimų apygardoje dėl seimo nario mandato varžosi:

Rasa ANDRIUŠIENĖ 10. Lietuvos liaudies partija;

Vaidotas GLOBYS 8. Darbo partija;

Donatas JANČARAS Lietuvos centro partija;

Aušrinė NORKIENĖ 6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga;

Kristijonas PALIUTIS 2. Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai;

Darius PETROŠIUS 1. Lietuvos socialdemokratų partija;

Darius STANKUS 7. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis;

Silverijus STATKUS 5. Partija Tvarka ir teisingumas.

Nuo trečiadienio iki šeštadienio (t.y. spalio 5-8 d.) savo valią išankstiniame balsavime savivaldybėse, specialiuose paštuose bei namuose pareiškė 166 tūkst. 546 arba 6,64 proc. visų rinkėjų. Iš jų per 75 tūkst. balsavo iš anksto savivaldybėse, daugiau kaip 13 tūkst. – specialiuose paštuose ir dar beveik 77 tūkst. rinkėjų namuose.

(Pildysime).

 

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras