Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

D.Petrošius – prezidentei pateiktame ministrų sąraše(18)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-11-24 16:25

Darius Petrošius

Paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis Seime jau pristatė būsimo ministrų kabineto sudėtį. Nors kandidato į teisingumo ministro postą, socialdemokrato Dariaus Petrošiaus reputacija suabejojo įtakingas „valstiečių“ atstovas, derybininkas Povilas Urbšys ir šios partijos vedlys Ramūnas Karbauskis, socialdemokratai kito kandidato nesiūlė. D.Petrošiaus pavardė įrašyta premjero Prezidentei pateiktame kandidatų sąraše. 

Socialdemokratas Darius Petrošius šiuose Seimo rinkimuose mandato negavo. Seimo nariu buvo išrinktas 2012–2016 metų kadencijai. Dirbo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete, vadovavo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijai.

Politikas yra įgijęs teisės mokslų daktaro laipsnį, 1996–1998 m. dirbo Vadovybės apsaugos departamente, vėliau dėstė Mykolo Romerio universitete, Lietuvos karo akademijoje, vadovavo savo tėvo, Prano Petrošiaus įmonėms „Rimtija“ ir „Eglonta“, buvo UAB „Baltijos realizacijos centras“ teisininkas, departamento vadovas, taip pat UAB „Trailway Rental“ likvidatorius.

Kandidatas į teisingumo ministrus D.Petrošius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad šiuo metu laukia, kol Prezidentė dekretu patvirtins Vyriausybę. Pagal Konstituciją tai gali užtrukti 15 dienų.

– Bet kaip aš įsivaizduoju, tai gali būti ir kitą savaitę, – sakė manąs „Tauragės kurjerio“ žurnalistės pakalbintas politikas.

D.Petrošius sakė šiuo metu gyvenantis tarp Tauragės ir Vilniaus, kaip ir būdamas Seimo nariu. 

Kandidatas į teisingumo ministrus D.Petrošius šią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą, Valstybės saugumo departamentą ir Policijos departamentą dėl viešai apie jį skleidžiamos esą kompromituojančios informacijos. Atsakymų, ar nagrinės jo skundus, politikas tebelaukia.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras