Iš rinkimų komisijos darbo pašalintas Egidijus Montvilas(24)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-10-04 13:45

Sprendimą, ar galutinai pašalinti E.Montvilą iš Tauragės rinkimų apygardos komisijos, VRK priims artimiausiomis dienomis. „Tauragės kurjerio“ nuotrauka

Kaip informuoja Tauragės apygardos rinkimų komisija, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) už Seimo rinkimų įstatymo pažeidimą stabdo komisijos nario Egidijaus Montvilo veiklą. VRK tiria, ar komisijos narys iš tikrųjų platino Liberalų sąjūdžio reklamą, kas komisijos nariams daryti draudžiama. 

Rytoj startuoja išankstiniai rinkimai į LR Seimą. Dvi dienas – spalio 5 ir 6 rinkėjai galės balsuoti savivaldybės administracijos pastate. Darbą ryt pradės ir specialieji rinkimų paštai – balsuoti bus galima ligoninėse ir kitose specialiose įstaigose. Tokiu būtu savo pilietinę pareigą atlikti galės visi, kas jos išreikšti negalės sekmadienį, spalio 9 dieną.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rinkimų apygardos komisijos pirmininkės pavaduotojas Tadas Pauparis, VRK išankstinio balsavimo išvakarėse Tauragės apygardos rinkimų komisijai nurodė darbą tęsti be komisijos nario Egidijaus Montvilo. VRK šiuo metu aiškinasi Socialdemokratų partijos gautą skundo detales, tačiau jau aišku, platindamas politinę agitaciją „Facebook“ socialiniame tinklalapyje, E.Montvilas pažeidė įstatymą ir dalyvauti komisijos veikloje jam neleidžiama.

Sprendimą, ar galutinai pašalinti E.Montvilą iš Tauragės rinkimų apygardos komisijos, VRK priims artimiausiomis dienomis. 

Skaityti komentarus (24) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras