Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Kęstutis Komskis dėdės pėdomis neseks – iš partijos nesitrauks(22)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-12-21 16:11

Vienas iš Komskių – Virginijus Komskis (pirmas iš kairės) palieka „Tvarkos ir teisingumo“ partiją. Romualdo Vaitkaus nuotrauka  

Pagėgių meras Virginijus Komskis traukiasi iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos. Jo brolis Kęstas Komskis, išbrauktas iš šios kadencijos Seimo sudėties dėl galimo balsų pirkimo, narystę šioje partijoje buvo sustabdęs, tačiau ją vėl atstatė, yra partijos valdybos narys. Jo sūnus, Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius (TRATC) Kęstutis Komskis „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, kad neketina trauktis iš partijos paskui dėdę. 

Apie pasitraukimą 15 min žurnalistams patvirtino pats Virginijus Komskis. Tačiau pasitraukimo iš partijos motyvus atskleisti jiems atsisakė. Paklaustas, ar tai susiję su jo broliu, kurio partija nutarė neparemti ginčuose su Vyriausiąja rinkimų komisija, eliminavusia K.Komskį iš Seimo narių sąrašo, jis to nei patvirtino, nei paneigė.

Politikas žurnalistams teigė neketinantis kraustytis į kitą partiją, tiesiog toliau dirbti Pagėgių meru.

TRATC‘o direktorius Kęstutis Komskis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad paskui dėdę iš partijos nesitrauks, tam esą neturi motyvų.

– Aš tik šiemet sausį įstojau į šią partiją. Iki tol buvau tik partijos rėmėjas. Būtų net neetiška iš jos bėgti. O dėdė gal pavargo nuo politikos ir nori gyventi ramesnį gyvenimą. Apie pasitraukimą iš partijos jis mus informavo prieš kelias dienas, prieš Pagėgių savivaldybės tarybos komitetų posėdžius per daugumos susirinkimą. Kęstas Komskis, kaip vakar kalbėjomės, tikrai nesiruošia trauktis iš partijos, jis yra valdybos narys. Savo narystę jis yra atstatęs, – žurnalistei kalbėjo Kęstutis Komskis.

Kęstutis Komskis yra Pagėgių savivaldybės tarybos narys.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras