Kviesta į debatus kandidatė neatsiliepė(126)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-10-21 13:08

Aušrinė Norkienė. Renaldo Malycho nuotrauka

Iki antrojo Seimo rinkimų turo likus savaitei, „Tauragės kurjerio“ redakcija ketino surengti ir interneto portalo www.kurjeris.lt lankytojams pateikti videodebatus su kandidatais į Seimą socialdemokratu Dariumi Petrošiumi ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nare Aušrine Norkiene. Tačiau debatų idėja nepavyko, į žurnalistų kvietimą juose dalyvauti neatsiliepus kandidatei A.Norkienei. 

Kandidatams į parlamentą Aušrinei Norkienei ir Dariui Petrošiui išsiuntėme kvietimus dalyvauti debatuose. Į kvietimą atsiliepė vienintelis D.Petrošius. Jis teigė esąs atviras visiems klausimams ir į debatus specialiai atvyktų iš Vilniaus.

Deja, Tauragės vicemerė A.Norkienė jokio atsakymo į „Tauragės kurjerio“ kvietimą ir ne vieną jai siųstą laišką oficialiu vicemerės elektroniniu paštu neatsiuntė ir į kvietimą neatsiliepė. Prisiskambinti kandidatei nepavyko – į telefono skambučius ji neatsiliepė taip pat.

A.Norkienė vienintelė iš aštuonių kandidatų nedalyvavo ir debatuose, surengtuose prieš pirmąjį rinkimų turą. Debatus tuomet vedė portalo 15min.lt žurnalistas Šarūnas Černiauskas. Tuomet kandidatė teisinosi susirgusi.

Vakar popietę, kai, nesulaukę A.Norkienės reakcijos, šią informaciją jau buvome parengę spaudai, kandidatė vis dėlto paskambino „Tauragės kurjerio“ redakcijai ir patikino, kad prieš savaitę siųstus laiškus pamatė tik dabar, o tarnybinį telefoną ne visada nešiojasi, todėl jai prisiskambinti ne visada pavyksta. Suderinti debatų laiko, likus dienai iki rinkimų agitacijos draudimo, nebesuspėjome. 

Skaityti komentarus (126) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras