Liberalai Tauragėje turi naują skyriaus pirmininką(30)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-03-29 08:29

Dovydas Kaminskas

Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus nariai išsirinko naują pirmininką, jo pavaduotojus ir tarybą, diskutavo su partijos kandidatais į prezidentus ir aptarė galimus liberalų kandidatus 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimuose, – praneša Liberalų sąjūdžio Tauragės skyrius.  

Bendru sutarimu Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininku tapo Dovydas Kaminskas. Šiuo metu jis eina Tauragės mero patarėjo pareigas. Naująjį skyriaus pirmininką pasveikino iki šiol skyriui vadovavęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Darius Stankus. Pasak jo, „būtent tokie žmonės, kaip Dovydas, yra pajėgūs kurti ekonomiškai stiprų Tauragės rajoną, patrauklius regionus ir tvirtą Lietuvą.

Kaip sako D.Kaminskas, jam, kaip skyriaus pirmininkui, ir toliau svarbu išlaikyti nuoseklią veiklos kryptį ir atliekamų darbų tempą:

– Tauragės liberalų tikslas išlieka tas pats – kurti Tauragę, kuri yra regiono verslo, kultūros, švietimo bei laisvalaikio praleidimo centras. Daug nuveikėme siekdami šio tikslo – kuriame patogią ir šiuolaikišką miesto infrastruktūrą, nuolat tobuliname sąlygas darbo vietas kuriantiems investuotojams ir smulkiesiems verslininkams, netoleruojame korupcijos viešuosiuose pirkimuose, savivaldybės įstaigose bei įmonėse. Turime tęsti pradėtus darbus su dar didesne energija ir ambicijomis bei kartu kurti tokią Tauragę, kurioje žmonės atrastų savo gyvenimo kelią, jaustųsi saugūs ir laimingi bei į kurią norėtų sugrįžti išvykusieji. Turime sudaryti visas sąlygas, kad Tauragėje gyvenantys žmonės galėtų dirbti jiems patinkantį darbą, užtikrinti šiuolaikiškas švietimo paslaugas ir sukurti kokybiško laisvalaikio praleidimo galimybes. Noriu, kad žmonės, gyvenantys mūsų rajone, džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo kraštu.

Naująjį skyriaus pirmininką pasveikino ir Liberalų sąjūdžio pretendentai į Lietuvos Respublikos Prezidentus: Seimo narys Arūnas Gelūnas bei europarlamentaras Petras Auštrevičius. Kuris iš šių pretendentų taps liberalų kandidatu 2019 m. Prezidento rinkimuose, paaiškės balandžio 14 d. Liberalų sąjūdžio partijos suvažiavimo metu.

Visuotiniame susirinkime aptarti ir galimi skyriaus kandidatai 2019 m. Tauragės rajono mero rinkimuose. Skyriaus nariai iškėlė penkis kandidatus į Tauragės merus. Tai dabartinis rajono meras Sigitas Mičiulis, Tauragės liberalų skyriaus pirmininkas Dovydas Kaminskas, savivaldybės tarybos narė Iveta Skurvydienė, savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis ir savivaldybės tarybos narys Darius Stankus.

Skaityti komentarus (30) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras