Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Merai nori pas premjerą(17)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-01-13 14:06

Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas (kairėje), Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis ir Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Trečiadienį Tauragėje susitiko visi keturi apskrities merai: Tauragės – Sigitas Mičiulis, Šilalės – Jonas Gudauskas, Pagėgių – Virginijus Komskis ir Jurbarko – Skirmantas Mockevičius. Rajonų galvos surašė raštą Vyriausybei prašydami susitikimo su premjeru. Su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu norima aptarti regionui aktualius klausimus ir pažerti kritikos.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Šilalės meras Jonas Gudauskas, su premjeru siekiama aptarti Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro problemas, susijusias su šiemet keičiama mokesčio už atliekų surinkimą sistema.   

– Norime, kad gyventojams kristų mažesnė mokestinė našta, kad dalis už atliekas surenkamų mokesčių liktų regione, kad galėtume prisidėti prie 2014–2020 metų Europos Sąjungos investicinių projektų įgyvendinimo. Kita problema – ministerijose rengiami šių projektų aprašymai ir taisyklės vėluoja. Neturime švietimo ir sveikatos apsaugos sistemos finansavimo taisyklių. O žiniasklaida mus kaltina, kad dar nepasiruošėme projektų, bet mes gi dar net nežinome, pagal kokias finansavimo sąlygas tuos projektus ruošti. Esame laukime, – dėstė Šilalės meras.

Pasak J.Gudausko, apskrities merai susitinka kas mėnesį, šįkart rajonų vadovai dar kartą aptarė temas, kurios buvo gvildentos gruodį vykusiame Regiono tarybos plėtros posėdyje.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras