Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Oficialu: „tvarkiečiai“ pasitraukė iš valdančiosios koalicijos(70)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-11-02 17:16

Raimondos Alysienės nuotrauka

Trečiadienį į spaudos konferenciją rajono žiniasklaidos atstovus pakvietė savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos nariai – partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai Silverijus Statkus ir Kęstutis Petkus. „Tvarkiečiai“ pareiškė pasitraukiantys iš valdančiosios koalicijos.

Kaip teigė į spaudos konferenciją pakvietę politikai, koalicijos partnerių liberalų vykdoma politinė sumaištis pasiekė aukščiausią tašką, o politinis susidorojimas su įstaigų vadovais vyksta nuo tarybos kadencijos pradžios.

„Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovų taryboje nebestebina koalicijos partnerių veiksmai, sukeliantys sumaištį ir susipriešinimą, o vykdoma politika nukreipta, kaip teigia „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovai, asmeninių norų būti valdžioje tenkinimui, o priimami sprendimai palankūs liberalams ir įtakingoms verslo grupėms.

„Tvarkiečiams“ pasitraukus iš koalicijos valdantieji savivaldybės taryboje turės vos vieno balso persvarą. Koalicijoje lieka Liberalų sąjūdis su 9 mandatais, po du mandatus turi Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Opozicijoje bus 12 tarybos narių – 10 socialdemokratų ir du partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai.

Skaityti komentarus (70) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras