Pagrindinius postus valdžia išsidalijo(22)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-04-04 13:06

Dabartinį direktoriaus pavaduotoją Vytautą Navicką pakeis Tomas Raulinavičius.

Išrinktasis meras Dovydas Kaminskas žiniasklaidai praneša, kad pagrindinių valdžios postų dalybos baigtos. Didelių pasikeitimų neįvyks. Vienintelė staigmena – į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdę sodinamas konservatorius, laikraščio „Tauragės žinios“ direktorius Tomas Raulinavičius

Kaip praneša Dovydas Kaminskas, „valdančiosios koalicijos partneriai sutarė dėl politinio pasitikėjimo pareigų: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis prisiėmė atsakomybę dėl kandidatų užimti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus (Modestas Petraitis), mero patarėjo ir tarybos sekretoriaus pareigas. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – dėl kandidatų į Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo (Tomas Raulinavičius) ir mero patarėjo pareigas. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – dėl kandidatų į Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotojo (Virginija Eičienė) ir mero patarėjo pareigas.

Kam atitenka mero padėjėjo pareigos, nepranešama. Jas šiuo metu eina liberalė Rasa Liorančienė. Šis postas svarbus tuo, kad šis politinio pasitikėjimo tarnautojas yra ne tik mero padėjėjas, bet ir savivaldybės atstovas spaudai. Kol kas atsakymo į šį klausimą iš D.Kaminsko tebelaukiame.   

Koalicijos sutartį liberalai, konservatoriai ir valstiečiai pasirašė kovo 21-ąją. Naujosios kadencijos savivaldybės taryba prisieks balandžio 24 dieną.  

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras