Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Pusmetį dirbusi iš pareigų traukiasi mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė(62)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-01-06 08:28

Mero Sigito Mičiulio politinio pasitikėjimo komandą palieka padėjėja Vytautė Čėsnaitė. Redakcijos archyvo nuotrauka 

Rajono mero komandoje vėl kaita – iš pareigų traukiasi Vytautė Čėsnaitė. Šiandien – paskutinė kiek ilgiau nei pusmetį dirbusios mero padėjėjos darbo diena. Per metus iš pareigų pasitraukė du mero komandos nariai ryšiams su visuomene ir žiniasklaida. 

Praėjusių metų gegužės 23-ąją tuometinį pasitraukusį mero patarėją pakeitusi liberalė dizainerės išsilavinimą įgijusi Vytautė Čėsnaitė patarėja netapo – dėl per menko išsilavinimo jai atiteko padėjėjos pareigos. Jai patikėti ryšiai su visuomene ir žiniasklaida. Bet pareigose V.Čėsnaitė teužsibuvo kiek ilgiau nei pusmetį.

Rajono meras Sigitas Mičiulis apgailestavo dėl padėjėjos sprendimo išvykti į sostinę, kur, pasak mero, buvo pasilikęs V.Čėsnaitės asmeninis gyvenimas. Paklaustas apie padėjėjos darbą, meras sakė labai juo patenkintas. Pasak mero, bus ieškoma naujo spaudos atstovo.

Apie pasitraukimo priežastis su V.Čėsnaite pasikalbėti šįryt nepavyko – tarnybiniais telefonais ji neatsiliepė.

Prieš palikdama darbą savivaldybėje V.Čėsnaitė buvo pamaloninta solidžia premija – 100 proc. darbo užmokesčio priedu.

Po kelių bandymų organizuoti kasmėnesines spaudos konferencijas žiniasklaidai rajono valdžia pasirinko bendravimą feisbuke.

Nors tikrųjų pasitraukimo priežasčių neatskleidė, pirmasis mero patarėjas ryšiams su visuomene klaipėdietis Kęstutis Gabšys mero komandoje išsilaikė dar trumpiau – keturis mėnesius. 

Skaityti komentarus (62) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras