Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Seimo narė A.Norkienė formuoja savo komandą (3)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-12-21 08:06

Seimo narė Aušrinė Norkienė užsukusi į „Tauragės kurjerio“ redakciją pasidalijo mintimis apie darbus Seime. Autorės nuotrauka

Po susitikimo su rinkėjais rajono savivaldybėje į „Tauragės kurjerio“ redakciją vakar užsuko Seimo narė Aušrinė Norkienė. Antrą mėnesį dirbančio naujojo Seimo atstovė sakė, kad dabar metas labai įtemptas, darbai veja darbus. Prieš pat Kalėdas Seimo narės padėjėja pradės dirbti lomiškė Sandra Triukaitė-Valinčienė.

Iki šiol Seimo narė pirmadieniais rinkėjus savivaldybės administracijos 313 kabinete priiminėdavo pati. Sostinėje padėjėjos Aušrinė Norkienė dar neturi, bet Tauragėje jau nuo rytojaus jai talkins padėjėja-sekretorė Sandra Triukaitė-Valinčienė, Lietuvos žemės ūkio universitete baigusi kaimo plėtros ir sociologijos bakalauro bei vadybos ir verslo administravimo magistro studijas. Nuo 2002 m. S.Triukaitė-Valinčienė Kaune dirbo UAB „Kesko Agro Lietuva“ pardavimų vadybininke, vėliau dėl šeimyninių aplinkybių atvyko į Tauragę. Nuo 2008 metų dirba šeimos ūkyje Lomiuose, augina tris dukras, abu su vyru yra dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ šokėjai.

– Sausio mėnesį paskelbsiu savo priėmimų tikslesnį laiką ir vietas, nes mano bendravimo su rinkėjais vizija šiek tiek kitokia – po Seimo sesijų, kai turėsiu daugiau laiko, važinėsiu ir po seniūnijas, – planais pasidalijo Seimo narė.

Paklausta apie Valstiečių ir žaliųjų sąjungos iniciatyvą Lietuvos valstybės šimtmečio proga vaikams dovanoti tautinius kostiumus, A.Norkienė pabrėžė, kad jai tautinis kostiumas yra labai gražu.

– Tai šventinis rūbas. Aš tautinį kostiumą esu užsisakiusi. Man smagu juo pasipuošti, – partiečių idėjai pritarė A.Norkienė.

Pasak Seimo narės, politikų kritika yra geras dalykas, tačiau ribos turėtų būti.

– Juk apie tą patį dalyką galima pasakyti ir įžeidžiu žodžiu, ir parinkti ne tokį įžeidžiantį. O jei prezidentė įstatymo pataisas vetuos, greičiausiai įstatymas bus peržiūrimas, gal atsiras ir kai kurių pakeitimų, – samprotavo A.Norkienė, paklausta apie viešoje erdvėje daug diskusijų sukėlusias įstatymo pataisas, kuriomis politikai siekia apriboti žurnalistų laisvę kritikuoti viešus asmenis.

Prakalbus apie regionų politiką Seimo narė pasidžiaugė Seime įkurta Žemaitijos parlamentarų grupe, kuri koncentruosis į šio regiono problemas ir ieškos būdų, kaip jas spręsti.

– Pinigų yra tiek, kiek yra, o mes važinėdami po savivaldybes bandysime išgryninti problemas, sudėlioti prioritetus ir tikslingiau skirstyti lėšas, – planus atskleidė A.Norkienė. – Kaip ir Valstybės investicijų programa išsigimė – kas pritilpdavo, tas ir gaudavo lėšų. Reikia peržiūrėti programos kriterijus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras