Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Socialdemokratas Darius Petrošius atsiima savo kandidatūrą į teisingumo ministrus (papildyta S.Skvernelio komentaru)(41)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-28 08:06

Darius Petrošius

Šįryt socialdemokratas, kandidatas į teisingumo ministrus Darius Petrošius išplatino viešą pareiškimą, kad atsiima savo kandidatūrą į teisingumo ministrus. D.Petrošiaus teigimu, tokiu būdu nuo šmeižto jis siekia apsaugoti savo šeimą, o premjero Sauliaus Skvernelio prašo viešai paskelbti specialiųjų tarnybų pažymą apie jo asmenį.   

„Norėdamas apsaugoti savo šeimą ir užkirsti kelią tolimesnei šmeižto kampanijai atsiimu savo kandidatūrą į teisingumo ministro postą. Aš, kaip ir premjeras Saulius Skvernelis, teigiu, kad šeima man svarbiau už postus ir karjerą.

Tokiu savo žingsniu siekiu apsaugoti ir būsimąją Vyriausybę nuo nereikalingų intrigų bei trukdžių dirbti. Nenormalu, kai vieno ar kelių asmenų šmeižtas tampa įtakos įrankiu būsimajai Vyriausybei ir jos vadovui.

Premjero S.Skvernelio prašau viešai paskelbti specialiųjų tarnybų pažymą apie mano asmenį ar bent jau bendrą šios pažymos turinį. Drąsiai teigiu, kad šioje pažymoje nebus, nėra ir negalėjo būti jokios mano asmenį kompromituojančios informacijos. Prasimanymai ir šmeižtas negali būti tiesa.

Nebūdamas ministru matau daugiau galimybių apginti savo ir šeimos garbę bei orumą teisiniais būdais“, – išplatintame pareiškime rašo Darius Petrošius. 

Abejonių dėl D.Petrošiaus tinkamumo vadovauti Teisingumo ministerijai kilo, kai Valstiečių ir žaliųjų sąjungos derybininkas Povilas Urbšys pareiškė turįs informacijos, kad D.Petrošių ir abejotinos reputacijos verslininką Arūną Pukelį sieja asmeniniai ryšiai. Dėl šių P.Urbšio teiginių D.Petrošius kreipėsi į teisėsaugos institucijas, teigdamas, kad politikas sako netiesą. 

Pirmadienio popietę S.Skvernelis apgailestavo, kad anksčiau socialdemokratų pasiūlytas kandidatas į teisingumo ministrus Darius Petrošius kandidatūrą atsiėmė. Anot jo, tai praradimas būsimajam Ministrų kabinetui.

„Tikrai gerbiu jo pasirinkimą, tuos argumentus, kurie buvo išdėstyti. Galiu pasakyti pagal ankstesnę savo profesinę patirtį, kiek teko bendrauti, nemačiau jokių prielaidų kalbant apie teisėsaugai keliamus klausimus, kad būtų kokių nors netinkamų sąsajų su vienaip ar kitaip minimais asmenimis“, – naujienų agentūrai BNS teigė S.Skvernelis, anksčiau vadovavęs Vidaus reikalų ministerijai ir šalies policijai.

Skaityti komentarus (41) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras