Tauragė išsirinko naują merą: juo tapo Dovydas Kaminskas(327)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-17 21:07

Sužinojęs rezultatus Dovydas Kaminskas nors buvo pavargęs, bet laimingas – fotografams šypsojosi. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Tauragiškiai tarė savo žodį – rajono vairą patikėjo Dovydui Kaminskui. Jau aišku, kad valdančiąją daugumą formuos dabartinė koalicija. 

Rinkimų kova buvo ypač atkakli. Nuo pat pirmųjų balsavimo paskelbimo minučių rezultatas buvo apylygis, nors iki pat galutinių rezultatų nedidele persvara pirmavo Darius Petrošius. Galutinį rezultatą nusvėrė Aerodromo apylinkė. 

Už D.Kaminską balsavo 8520, už D.Petrošių – 8353 rinkėjai. Skirtumas – 167 balsai (maždaug 1 proc.).

Rinkėjų aktyvumas šįkart buvo mažesnis nei pirmajame rinkimų ture – į balsavimo apylinkes atvyko kiek mažiau nei 48 proc. rinkėjų. 

Pirminiais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, aktyviausiai Tauragės rinkimų apygardoje balsavo Pagramančio gyventojai (per 61 proc.), pasyviausi buvo Vaidilų (34 proc.) rinkėjai. Tauragės rajonas ir miestas pasiskirstė į priešingas stovyklas – kaimo gyventojai labiau balsavo už D.Petrošių, miestas stipriau palaikė D.Kaminską. Panaši situacija buvo ir prieš ketverius metus, kai į Tauragės merus kandidatavo Sigitas Mičiulis ir Pranas Petrošius.  

Abi stovyklos rezultatų laukė netoli viena kitos – socialdemokratai įprastai rinkosi miesto seniūnijos posėdžių salėje, liberalai šįkart būrėsi naujajame kinų maisto restorane „Tauragės“ viešbutyje. 

Išsamiau apie rinkimus, jų rezultatus ir politinių postų dalybas skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“. 

 

Skaityti komentarus (327) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras