Valdininkas užminė mįslę – prakalbo apie paskutinę vakarienę(30)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-02-20 11:26

Vytautas Navickas viešai užsimena apie išdavystę. Autorės nuotrauka

Savo feisbuko paskyroje Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, konservatorius Vytautas Navickas užminė keistą mįslę – cituodamas bibliją, užsiminė apie išdavystę. Po šios žinios užvirė spėliojimai, ką reiškia šie valdininko žodžiai, esą arba jis savo noru traukiasi iš pareigų, arba politinė komanda jo ketina atsikratyti. „Tauragės kurjeriui“ V.Navickas teigė savo noru iš pareigų nesitrauksiąs. 

„Paskutinė vakarienė, 12 apaštalų. Buvo vienas Judas, kuriam reikėjo 40 sidabrinių. Buvo ir tokių, kurie išsižadėjo net ir gaidžiams nepragydus. Kai tai įvyksta tikram gyvenime, supranti tikras Jėzaus kančias ant kryžiaus“, – savo feisbuko profilyje antradienį paskelbė Vytautas Navickas.

Ką reiškia tokie Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo žodžiai? Ar gali būti, kad jis traukiasi iš valdančiosios komandos? „Tauragės kurjerį“ V.Navickas patikino, kad pats iš pareigų tikrai nesitrauks. Jį atleisti gali tik savivaldybės taryba. Klausinėjamas žurnalistės, valdininkas ir po kelių dienų išliko paslaptingas, į kai kuriuos klausimus atsakyti atsisakė.

– Esu krikščioniškų pažiūrų ir kartais gyvenime tenka įvairių išbandymų. Tenka, taip sakant, iš istorijos pasimokyti, kas vyksta, kodėl vyksta, kaip vyksta. Filosofija – toks menas kartais: iškeli tam tikras hipotezes, kad sujaudintum visuomenę ir suprastum, ką ji mano. Gyvenam materialiame pasaulyje, tad prisiminti bažnyčią reikia, – dar didesne mįsle į žurnalistės klausimą apie virtualioje erdvėje išsakytus teiginius atsakė V.Navickas.

Paklaustas, ar pranešimas apie išdavystę susijęs su jo tiesioginėmis pareigomis – Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postu, V.Navickas į klausimą neatsakė, esą kol kas apie tai kalbėti nenori. Jis tik patikino esąs patenkintas mero politinės komandos darbu.

– Tikrai neturiu jokių priekaištų niekam, nežinau, galbūt kažkas turi man. Kalbų, kad ketinu trauktis iš pareigų, pats esu girdėjęs, manau, kad tai informacinio karo ar informacinio šmeižto kampanijos pradžia. Savo noru trauktis aš tikrai neketinu, – sakė V.Navickas.

Jis neatsakė ir į klausimą, tiksliau, nenorėjo komentuoti apie galimus vidinius nesutarimus partijos skyriuje. Maždaug prieš metus V.Navickas ėjo Tėvynės sąjungos Tauragės skyriaus pirmininko pareigas, kiek vėliau skyriaus pirmininke buvo išrinkta šios partijos narė, Šiaulių banko Tauragės skyriaus vadovė Giedrė Stulginskienė. V.Navickas liko partijos Tauragės skyriaus tarybos nariu.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, darbo Šiaulių banke, kurio skyriui vadovauja G.Stulginskienė, prieš keletą dienų neteko ir bedarbe tapo V.Navicko žmona. Šiame banke ji dirbo apie 10 metų. Tačiau komentuoti žmonos darbinių santykių V.Navickas nepanoro.

Nors valdančiajai koalicijai Tauragėje priklauso ir konservatorių partija, jai pagal koalicijos sutartį atiteko vos du politiniai postai – Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo ir mero patarėjo. Pastarąsias pareigas eina Šarūnė Stasytienė.

Skaityti komentarus (30) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras