Dovanoms ir vaišėms išleido per 8000 Eur(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2020-01-11 08:58

Štai tokius lygintuvus dovanų šiemet gavo visi savivaldybės darbuotojai. TK nuotrauka

Baigiantis metams skaičiuojame nuveiktus darbus, gautas pajamas ir išlaidas, be abejo, džiaugiamės gautomis dovanomis. Tai, ką dovanų gavo savivaldybės administracijos darbuotojai, nustebino ne tik juos pačius.

Kiek Tauragės rajono savivaldybės administracija išleido tarybos narių ir administracijos darbuotojų dovanėlėms, skelbiame tik dabar, nes savivaldybės atstovas spaudai Kasparas Bertašius atsakymus į klausimus ir atsiuntė tik dabar, nors klausimus jam pateikėme dar gruodžio 18-ąją. Tądien vyko paskutinis 2019-aisiais Tauragės rajono tarybos posėdis, kurio metu tarybos nariai, taip pat jame dalyvavę žurnalistai gavo saldžių dovanėlių.

Kaip pirmąją šių metų darbo dieną informavo savivaldybė, iš viso buvo išdalyta 100 kalėdinių saldainių dėžučių – tarybos nariams, kunigams, buvusiems merams ir kitiems svečiams. Šios dovanėlės kainavo po 8,16 Eur. Dar 108 saldainių rinkiniai padovanoti savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojų vaikams. Savivaldybės administracijos darbuotojai ir seniūnai dovanų gavo po nešiojamąjį garinį lygintuvą. Iš viso kalėdinėms dovanoms ir suvenyrams išleista 4519,13 Eur.

Buvo ir vaišių. Dveji šventiniai pietūs su rajono kunigais, buvusiais merais ir savivaldybės darbuotojų kalėdinis vakaras restorane „Banga“ mokesčių mokėtojams atsiėjo 3571,60 Eur.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras