Kada vyks ligoninės vadovo konkursas – paslaptis(5)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-29 15:57

Bet kokią informaciją apie Tauragės ligoninės vadovo konkursą savivaldybė slepia. Autorės nuotrauka

Vakar baigėsi dokumentų priėmimas į Tauragės ligoninės direktoriaus postą. Kada vyks, kiek pretendentų dalyvauja konkurse, savivaldybės valdininkai neatskleidžia – bet kokią informaciją, susijusią su konkursu, slepia.  

Savivaldybės administracijos valdininkai paslaptingi – paklausti apie Tauragės ligoninės direktoriaus konkursą jokios informacijos neteikia. Šiuo metu savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Redutė Masolienė atostogauja. Skyriaus pakaitinė vyriausioji specialistė Eglė Tolvaišienė sakė, kad kol kas konkurso data nenustatyta, ji bus aptarta kitą savaitę ir daugiau jokios informacijos, net kiek pretendentų pateikė dokumentus, ji neteiksianti. Paklausta, kodėl, E.Tolvaišienė atsakė:

– Neteiksime ir viskas. Kai bus paskelbta data, tada. Kitą savaitę paskambinkite.

Konkursas ligoninės direktoriaus pareigoms eiti paskelbtas antrą kartą. Pirmasis konkursas, skelbtas birželio 1-ąją, netrukus dėl procedūrinių pažeidimų buvo atšauktas. Pirmame konkurse, redakcijos žiniomis, dalyvavo du kandidatai – dabartinis ligoninės vadovas Irmantas Mockus ir Tauragės būtų ūkio direktorius Liutauras Indriuška.

Ligoninės direktoriaus I.Mockaus kadencija baigiasi liepos 1-ąją. Ligoninės vadovo kadencijų skaičius neribojamos.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras