Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Politikų diskusija virto valanda chaoso (58)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-10-06 12:08

Opozicijos susitikimas su rajono „galvomis“ labiau priminė turgų – daug kalbų, o išvadų – jokių. Autorės nuotrauka

Savivaldybės tarybos opozicija rajono „galvas“ – merą Sigitą Mičiulį ir administracijos direktorių Modestą Petraitį pakvietė aptarti keturių rajonui svarbių klausimų. Prieš dvylika opozicijos atstovų susėdo ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas, mero padėjėja Rasa Liorančienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas. Prie jų šįkart kaip radijo atstovė prisijungė ir tarybos narė Rima Bandzinaitė-Latožienė. Sunku parinkti žodį, kaip būtų galima pavadinti diskusija turėjusį tapti susitikimą – įžeidimai skriejo iš abiejų pusių, kalbėta garsiai ir choru, o administracijos direktorius vos prasidėjus posėdžiui atsistojo ir išėjo.

Į susitikimą atėjęs savo komandos narių lydimas meras Sigitas Mičiulis buvo nusiteikęs karingai – iš karto pareiškė, kad pokalbiui gali skirti pusvalandį. Jo kabineto durys esą atdaros visada.

– Bet jei norite politikuoti, mes turime darbų, – pabrėžė meras, pradėjęs pristatinėti klausimus, dėl kurių ir susirinkta.

Pokalbio pradžios tono nustebinti opozicijos atstovai tokia susitikimo pradžia buvo nepatenkinti ir pažėrė priekaištų, kad nenorima išklausyti opozicijos. Tai esą nedaroma nei savivaldybės tarybos posėdžių metu, neatsakoma į jų paklausimus raštu.

– Tai kur su jumis susitikti, gal prie kokio tualeto klausinėti? – priekaištų merui negailėjo opozicijos narys Silverijus Statkus.

Per kilusį sąmyšį nelabai buvo aišku, kodėl pakilo ir posėdžių salę paliko administracijos direktorius Modestas Petraitis. Tokio tarybos rinkto administracijos direktoriaus poelgio, įvardinto špygos parodymu, nepateisino opozicijos atstovai.

– Tai yra baisu, kas dabar įvyko ir vyksta, – apie situaciją sakė opozicijos atstovas Robertas Piečia.

Iš keturių susitikimui pateiktų klausimų apkalbėti per valandą buvo tik du – apie situaciją darželiuose ir dėl baseino statybos darbų konkurso.

Nieko naujo, tiesa, išgirsti nepavyko, minėti vis tie patys planai. Nors viena naujiena ir žiniasklaidai, ir dvylikai opozicijos atstovų buvo atskleista – savivaldybės valdininkai tariasi dėl modulinių darželių nuomos.

Klausimai dėl sporto salių rezervavimo elektroniniu būdu ir psichologinio klimato savivaldybės administracijoje liko neapkalbėti. Atsiprašęs meras išskubėjo į kitą susitikimą.

Skaityti komentarus (58) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras