„Žinau, ką renku“ kviečia į kandidatų debatus (19)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-02-06 09:15

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į mero postą debatus, kurie vyks vasario 22 dieną, 18 valandą, Tauragės bendruomenių namuose, Vytauto g. 141. Iniciatyva veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai.

Savo dalyvavimą debatuose jau patvirtino visi Tauragėje mero posto siekiantys kandidatai – Vidas Bičkus, Virginija Eičienė, Vaidotas Globys, Dovydas Kaminskas, Rimantas Kičas, Darius Petrošius, Silverijus Statkus ir Giedrė Stulginskienė. Debatus moderuos Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nelengva. Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas išmaniausias, nacionalinis politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Tauragės rajonui, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojami priešrinkiminiai debatai 50 savivaldybių ir sudaroma galimybė rinkėjams tiesiogiai užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt

Iniciatyva įgyvendinama pagal Erasmus+ projektą.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/399648073941333/

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras