Gaurės miestelyje tiesiamas šaligatvis(9)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-06-09 06:51

Gaurės miestelyje vyksta intensyvūs darbai. Autorės nuotrauka

Gražinamas Gaurės miestelis: seniūnija įsirengė keletą gėlynų, o pagrindinėje gatvėje tiesiamas šaligatvis.

Kaip sakė Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius, šiemet tiesiamas jau trečias pagrindinės miestelio gatvės šaligatvio „gabaliukas“.

Pasak seniūno, šiemet iš savivaldybės biudžeto pagrindinės Gaurės gatvės šaligatviui nuo Šešuvies iki Pievos gatvės įrengti skirta apie15 tūkst. eurų. Už šias lėšas bus nutiesta 175 metrai šaligatvio. Darbus atlieka mažiausią darbų kainą pasiūliusi ir apklausą laimėjusi UAB „Uliksas“.

– Prie pagrindinės gatvės net nebuvo šaligatvio. Tai užpernai nutiesta šaligatvio dalis nuo Pievų gatvės iki centro, o pernai – nuo seniūnijos iki parduotuvės, link bažnyčios. Šis etapas trečiasis, bet ne paskutinis. Jei viskas vyks sklandžiai, darbai turėtų būti baigti po poros savaičių, – sakė seniūnas.

Šaligatvis tiesiamas ir prie seniūnijos administracijos pastato. Pasak seniūno V.Skiriaus, šie darbai atliekami iš seniūnijos sutaupytų lėšų.

– Nupirkome 110 kvadratinių metrų trinkelių, bortelių, dovanotos skaldos buvo likę, o darbus atlieka seniūnijos darbininkai, tai po truputėlį ir gražinamės, – apie seniūnijoje vykstančius darbus sakė seniūnas.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras