Lauksargių seniūno konkursas neįvyko(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-09-26 09:59

Vietoj 25-erius metus seniūnijai vadovavusio J.Gedmino, norinčių vadovauti neatsirado

Vasarą paskelbtas konkursas Lauksargių seniūno pareigoms eiti šiandien neįvyko – konkurse nepasirodė visus reikalavimus atitikęs pretendentas. Nuo pavasario, kai iš pareigų pasitraukė ilgametis seniūnas Jonas Gedminas, be seniūno, panašu, lauksargiškiai sulauks ir Naujųjų metų.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, šiandien susirinkusi seniūno rinkimų komisija taip ir išsiskirstė nesulaukusi pretendento tapti Lauksargių seniūnu.

Liepos 28-ąją paskelbtame seniūno rinkimų konkurse visus reikalavimus atitiko ir galėjo dalyvauti vienas pretendentas. Tiesa, kaip paminėjo vicemerė, ne vietinis. Komisija su pretendentu bandė nesėkmingai susisiekti.

Laikinai seniūno pareigas einantis seniūno pavaduotojas Remigijus Dubauskas, paklaustas, kodėl pats nedalyvavo konkurse, juk greičiausiai geriausiai žino apie lauksargiškių džiaugsmus ir rūpesčius, atsakė tiesiog nenorėjęs.

Pasak R.Dubausko, į konkursą neatvykusio pretendento jis nepažįstąs, apie tai su seniūno pavaduotoju niekas nekalbėję, nors darbai ir be seniūno vykstantys sklandžiai.

Išgirdęs žinią, kad seniūno konkursas neįvyko, R.Dubauskas garsiai pamąstė, kad vėl viskas truks porą mėnesių ir be seniūno lauksargiškiai greičiausiai sulauks ir kitų metų.

Pasak vicemerės A.Norkienės, savivaldybės administracija skelbs naują konkursą.

Gegužės 20-oji buvo paskutinė Lauksargių seniūnijos seniūno Jono Gedmino darbo diena. 25-erius metus seniūnijai vadovavęs seniūnas iš pareigų pasitraukė šalių susitarimu. Apie seniūno J.Gedmino pasitraukimo priežastis nei seniūnijoje, nei savivaldybėje nekalbama.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras