Sodų gatvę taisė, Sodininkų – kitąmet(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-11-16 14:52

Šios gatvės remontas įtrauktas į kitų metų seniūnijos biudžetą, tačiau šiai iniciatyvai turės pritarti taryba. Autorės nuotrauka

Kada ketinama asfaltuoti pagrindinę gatvę Bernotiškės soduose (Sodininkų, – red.)?“, – klausia Edmundas B., vieno kolektyvinių sodų savininkas. Anot jo, Tauragės seniūnijos seniūnė vasarą žadėjo pasirūpinti kelio į sodus duobių užtaisymu, užsiminė ir apie galimybę asfaltuoti pagrindinę per sodus einančią gatvę.

– Neneigiu. Taip, mes kasmet žadame, tačiau tai priklauso ne tik nuo mūsų. Kelio per sodus asfaltavimą įtraukėme į kitų metų biudžetą, tačiau tam pirma turės pritarti rajono taryba. Žinoma, norisi padėti gyventojams, asfaltavimo prašosi ir Lapurvio, ir Pilaitės gatvės, o Molupio kaimo Obelų gatvė išvis tragiškos būklės, asfaltuota prieš 15 metų, – sakė Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė.

Pasak jos, asfaltuotos į sodus vedančios gatvės duobės užtaisytos visai neseniai – jos užpiltos asfalto drožlėmis. Anot seniūnės, asfaltuoti jas – per šaltas metų laikas. Kaip sako D.Jatautienė, paprastai naujai remontuotoms gatvėms taikoma penkerių metų garantija. Tačiau kelio į Bernotiškės sodus rangovai netaisys, nes atsiradusios duobės – ne darbų brokas, o melioracijos problemos.

Susitikimai su tarybos nariais

Ar dažnai bendraujate su savivaldybės tarybos nariais?

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras