Susirūpino dėl Gaurėje nupjautų medžių(3)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-02-22 06:31

Gaurėje prie Šešuvies pjaunami medžiai tauragiškiui sukėlė įtarimų. Autorės nuotrauka

Redakciją pasiekė tauragiškio pastebėjimas, kad Gaurėje, greta Šešuvies, nupjauti storakamieniai medžiai. Vyras įtaria, kad tai galėjo būti atlikta neteisėtai.

Pasak skambinusiojo, prie vandens esanti teritorija priklauso valstybei, tad ir ten augantys medžiai turėtų priklausyti valstybei. Tauragiškis buvo sunerimęs, jog kažkas gviešiasi valdiško turto.

Apsilankius Gaurėje neseniai nupjautų medžių kelmai rasti visai netoli medienos apdirbimo įmonės. Ten sutiktas įmonės vadovas paaiškino, kad medžiai buvo nupjauti privataus sklypo savininkės prašymu, įmonė su tuo nesusijusi.

– Tiek prie vandens esanti žemė, kur nupjauti medžiai, tiek mūsų įmonės teritorija priklauso tokiai močiutei. Mes iš jos nuomojame 5 ha teritorijos. Ji nutarė tuos medžius nupjauti, nes, jei teisingai prisimenu, ketina ten sodinti daržą, jie sudaro pavėsį, – sakė Alvydu prisistatęs vyriškis.

Vėliau tai patvirtino ir Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius – liepos augo privačioje valdoje. Tačiau, pasak seniūno, dėl medžių susirūpinimo žurnalistams skambinęs vyriškis nurodė kitą vietą, kurioje taip pat buvo nupjauta medžių.

– Kitame upės krante taip pat buvo nupjauta medžių, tačiau ir šie medžiai augo privačioje valdoje. Medžiai buvo nupjauti teisėtai. Gyventojo susirūpinimas nepagrįstas, – sakė seniūnas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras