Sutemus partrenkta karvė(9)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-18 06:55

Redakcijos archyvo nuotrauka

Vakar vakare Žygaičiuose ūkininkas patyrė nemenkų nuostolių – mikroautobusas partrenkė karvę. Įvykio vietoje prireikė ugniagesių pagalbos.

19.28 val. pranešta apie eismo nelaimę ir nedelsiant iškviesti ugniagesiai. Pranešta, kad iš karvę partrenkusios transporto priemonės rūksta dūmai. Kilus gaisro pavojui nedelsiant išsiųsta Žygaičių ugniagesių komanda. Išskubėjo ir tauragiškiai, tačiau šie vėliau buvo atšaukti paaiškėjus, kad gaisro nėra.

Atvykus į iškvietimo vietą ir atlikus žvalgybą nustatyta, kad gaisro požymių nėra. Po eismo įvykio iš automobilio išsiliejo aušinimo skystis. Vairuotojas pats atjungė automobilio akumuliatorių, o atskubėję ugniagesiai surinko ant kelio išsiliejusį aušinimo skystį.

Tiesa, kuo šis įvykis baigėsi karvei, išsiaiškinti nepavyko. Tikėtina, kad ji po susidūrimo su „VW Transporter“ neišgyveno.

Kiek vėliau gautas pranešimas ir apie nelaimę kitoje rajono pusėje – kelyje Tauragė-Kryžkalnis, ties Antegluonio kaimu. 21.03 val. pranešta, kad automobilis partrenkė šerną. Įvykio vietą atskubėję ugniagesiai nuplovė kelią kone 100 m ilgio juostoje. Važiuojamajai daliai nuvalyti taip pat panaudota 30 kg pjuvenų.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras