Apskrities futbolo federacijoje – du nauji nariai(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-06-21 09:15

 Tauragės apskrities futbolo federacijos valdybos posėdžio būta iškilmingo. Margaritos Rimkutės nuotrauka 

Tauragės apskrities futbolo federacijos valdybos posėdis penktadienį sušauktas neįprastoje aplinkoje – restorane „Skonio džiazas“. Tokį sprendimą lėmė ne tik gera naujiena, kad prie federacijos jungiasi du nauji nariai. Būta ir iškilmingos progos – ilgamečiam futbolo treneriui Jonui Stažiui suėjo 65-eri.

Pirmiausia – rimti reikalai. Federacijos prezidentui Arūnui Pukeliui informavus, kad yra gauti du prašymai įstoti į federaciją, ir paklausus valdybos nuomonės, visi valdybos nariai savo parašais patvirtino sutinką, kad futbolo klubas „Tauragė“ ir sporto klubas „Šilalės futbolas“ taptų federacijos nariais.

Iki šiol federacijai priklausė 5 klubai: VŠĮ „Tauragės futbolas“, FK „Suktukas“, FK „Vailida“, Tauragės futbolo mokykla, Tauragės senjorų futbolo klubas „Tauras“.
Federacijos prezidentas 65-ojo gimtadienio proga pasveikino Joną Stažį. Birželio 18-ąją gimtadienį minėjęs J.Stažys yra nusipelnęs Lietuvos treneris, apdovanotas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Kūno kultūros ir sporto departamento, Lietuvos futbolo federacijos ordinais ir medaliais, padėkos raštais.

Valdyba pasveikino ir diena anksčiau gimtadienį minėjusį federacijos prezidentą Arūną Pukelį.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras