Badmintonininkai dalyvavo 27-iose varžybose – iš visų grįžo ne tuščiomis (0)

2016-06-22 09:17

Žemaitijos taurės absoliuti nugalėtoja V.Paulauskaitė ir jos treneris J.Šileris

Tauragės badmintonininkų varžybų sezonas truko 10 mėnesių – nuo rugsėjo iki liepos. Per tą laikotarpį jie dalyvavo net 27-iose įvairaus lygio varžybose ir iš visų grįždavo su vienokiais ar kitokiais apdovanojimais. Birželio 18 dieną mūsų badmintonininkai dalyvavo paskutinėse varžybose – Žemaitijos taurės ketvirtojo turo (baigiamojo) turnyre, kuris vyko Melnragėje. Šį kartą jis tapo tarptautiniu, nes dalyvavo šeši sportininkai iš Latvijos. Iš viso kovojo 40 badmintonininkų iki 13 metų amžiaus iš Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Raseinių, Kretingos ir Liepojos. Tauragiškiai dvylikos metų Rokas Jokubaitis ir dešimtmetė Viltė Paulauskaitė iškovojo penkis pirmosios vietos medalius.

R.Jokubaitis ir V.Paulauskaitė pirmiausia sublizgėjo mišrių dvejetų varžybose. Pasiekę finalą, lemiamame susitikime jie 21:18, 21:14 nugalėjo vilniečio D.Pakšio ir klaipėdietės M.Sukackaitės porą, ir pasipuošė aukso medaliais.

Viltė puikiai žaidė ir merginų vienetų varžybose. Nugalėjusi klaipėdietes S.Borisenko, po to – M.Sukackaitę, ji pateko į finalą, kur susitiko su trylikamete U.Rakštyte iš Vilniaus. Pusvalandį trukusi įtempta kova baigėsi tauragiškės pergale 21:19, 21:16. Jai įteiktas aukso medalis.

Trečiąjį aukso medalį V.Paulauskaitė iškovojo merginų dvejetų varžybose žaisdama poroje su raseiniške G.Šukutyte. Jos kovingame, įtemptame ir nervingame finale 18:21, 21:18, 21:18 nugalėjo badmintonininkes iš sostinės.

Mišrių dvejetų varžybose iškovojęs aukso medalį, R.Jokubaitis kovingai nusiteikęs žaidė vaikinų vienetų varžybose. Jis nugalėjo latvį M.Bisenieks, kretingiškį M.Mackevičių, klaipėdietį L.Miliauską, ir finale susitiko su vilniečiu D.Pakšiu. Tauragiškis tik po 37 minutes trukusios kovos palaužė varžovo pasipriešinimą ir iškovojo aukso medalį.

Tauragiškiai R.Jokubaitis ir vienuolikmetis Dovas Genys turėjo galimybę laimėti bronzos medalius vaikinų dvejetų varžybose. Deja, 47 minutes trukusioje kovoje dėl trečiosios vietos stipresni buvo vilnietis J.Abraitis ir latvis P.Rozenvalds. Jie nugalėjo 24:22, 17:21, 22:20.

Pasibaigus Žemaitijos taurės ketvirtojo turo susitikimams, buvo susumuoti badmintonininkų pasiekti geriausi rezultatai anksčiau vykusiuose trijuose šių varžybų turuose Tauragėje ir Klaipėdoje. Paaiškėjo, kad iš aštuonių taurių net šešias laimėjo tauragiškiai. Vaikinų vienetų absoliučiu nugalėtoju tapo Matas Liorančas. Jis ir R. Jokubaitis taures laimėjo dvejetų varžybose. Pastarasis badmintonininkas ir V.Paulauskaitė stipriausi buvo mišrių dvejetų varžybose. O tarp merginų absoliučios nugalėtojos vardą iškovojo V.Paulauskaitė.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras