Badmintonininkų varžybų sezono pradžia: 9 medaliai(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-11-03 08:35

U-11 grupėje prizines vietas laimėję tauragiškiai (iš kairės): Vilius Zaicas, Ula Kasparavičė, Matas Drukteinis ir Mykolas Grytė. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos jaunieji badmintonininkai varžybų sezoną pradėjo Melnragėje vykusiame tarptautiniame turnyre „Mūsų viltys“. Iš jų patenkinti grįžo namo – iškovojo devynis medalius.

Varžybose dalyvavo 89 jaunieji sportininkai, tarp jų – 18 tauragiškių. Jie kovojo dviejose amžiaus grupėse – iki 11 metų (U-11) ir iki 15 metų (U-15). Jauniausiųjų grupėje žaidęs „Šaltinio“ progimnazijos ketvirtokas Matas Drukteinis, finale 3:2 nugalėjęs uostamiesčio atstovą, iškovojo pirmąją vietą.

Tos pačios mokyklos mokiniai Vilius Zaicas ir Armandas Lukošaitis, nepatekę į finalą, kovojo dėl trečiosios vietos. Po keturių setų rezultatas buvo 2:2. Lemiamą kovą laimėjo V.Zaicas ir iškovojo bronzos medalį.

Mergaičių varžybose žaidė 19 sportininkių. „Šaltinio“ progimnazijos ketvirtokė Ula Kasparavičė, įveikusi tris varžoves, pateko į mergaičių finalą, bet jame 4:11, 9:11, 6:11 pralaimėjo klaipėdietei ir liko antra.

Į berniukų porų finalą nepatekę „Šaltinio“ progimnazijos mokinys Mykolas Grytė ir Vilius Zaicas iškovojo bronzos medalius, o tos pačios mokyklos moksleivės Amanda Vaišvilaitė ir Ula Kasparavičė mergaičių dvejetų varžybose, tik šiek tiek nusileidusios raseiniškių porai, turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

U-15 grupėje kovojo 40 vaikinų ir 16 merginų. Vaikinų vienetų varžybose iš tauragiškių geriausiai pasirodė 11-ąją vietą užėmęs „Šaltinio“ progimnazijos septintokas Rokas Jokubaitis. Merginų varžybose gerai žaidė „Šaltinio“ progimnazijos ketvirtokė Viltė Paulauskaitė. Nors jai dar tik 10 metų, bet nutarė savo jėgas išmėginti vyresniųjų grupėje. Viltė suklupo tik pusfinalyje. Nugalėjusi uostamiesčio atstovę, užėmė trečiąją vietą. Viltė sidabro medalį laimėjo, poroje su klaipėdiete S.Dabrovolskyte žaisdama merginų dvejetų varžybose. Mišrių dvejetų kovose tauragiškiai R.Jokubaitis ir V.Paulauskaitė užėmė trečiąją vietą.