Edgaras Venckaitis pralaimėjo kovą prieš pasaulio čempioną ir liko dešimtas (papildyta)(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-08-16 09:19

LTOK nuotrauka

Vakar po sportininkų svėrimų Edgaras Venckaitis sužinojo savo priešininką – tauragiškis jėgas išmėgins su dabartiniu pasaulio čempionu iš Vokietijos Franku Staebleriu. Burtai leido Edgarui išvengti (antradienį nuo 16 val.) prasidėsiančios kvalifikacijos – imtynininkas keliaus tiesiai į aštuntfinalį. Svorio kategorijos iki 66 kg, kurioje grumsis 18 konkurentų, medaliai bus išdalinti vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku.

Kaip rašo naujienų portalas 15min.lt, išlydint tauragiškį į olimpiadą Vilniaus oro uoste su sportininku atsisveikino giminės, federacijos atstovai, bendražygiai imtynininkai ir draugai.

Lietuvos imtynių federacijos garbės prezidentas, pasaulio imtynių čempionas Rimantas Bagdonas linkėjo Edgarui Venckaičiui gerų burtų, šaltų nervų ir sėkmės.

E.Venckaitis patikino, kad negailės savęs ir atiduos visas jėgas ant olimpinio kilimo. Iš devynioliktuko jis įvardijo du atletus, kurie, jo manymu, turėtų būti turnyro autsaideriai: Craigą Millerį iš Naujosios Zelandijos ir Aleksanderį Manuelį Torresą iš Venesuelos.

– Vienas drąsiai galėtų reklamuoti alų, o kitas brendį, – šmaikštavo geros nuotaikos nestokojantis olimpietis. – Juos ir norėčiau pirmame rate gauti „prasikvėpavimui“.

Tačiau jei burtai kris kitaip, E.Venckaitis tvirtino kausiąsis iki paskutinės sekundės su geriausiais pasaulio imtynininkais. Pasak jo, olimpinėse žaidynėse pamirštami praeities nuopelnai, daug ką lemia psichologija. Tačiau E.Venckaitis įsitikinęs – jo nervai tvirti, tad jis mėgins suvaldyti situaciją ir varžovams diktuoti savo sąlygas.

Papildyta. Edgaras Venckaitis pralaimėjo pirmąją kovą Rio žaidynėse prieš pasaulio čempioną vokietį Franką Staeblerį. Jei F.Staebleris patektų į finalą, Edgarui Venckaičiui atvertų kelią į paguodos varžybas, kuriose jis galėtų pasigrumti dėl bronzos.

Bet vokietis pralaimėjo jau ketvirtfinalyje, nusileidęs serbui Davorui Stefanekui 2:6, ir užvėrė E.Venckaičiui vartus į paguodos turnyrą bei galimą kovą dėl bronzos. Tauragiškiui atiteko 10-oji vieta.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras