Fortūna nedosni Tauragei – vėl antroji vieta(9)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-05-03 16:08

Tauragės krepšinio ekipai ir vėl teko tenkintis antrąja vieta

Tauragės krepšinio klubui ketvirtą kartą iš eilės tenka tenkintis antrąja vieta Regionų krepšinio lygos čempionate. Šeštadienį paaiškėjo, kad naujieji Natural Pharmaceuticals RKL čempionato nugalėtojai – Kauno KTU krepšininkai. Kauniečiams tai jau antras titulas per dvejus metus. Praėjusiame sezone jie tapo B diviziono antrosios vietos laimėtojais.

Ketvirtosiose – lemiamose finalo serijos rungtynėse Kaune intriga krepšinio sirgaliams neleido atsipalaiduoti nė minutei. Didžiąją susitikimo dalį KTU pirmavo, tačiau pranašumas nebuvo didelis, vos keletas taškų. Vis dėlto KTU komanda tauragiškiams neleido perimti iniciatyvos.

Baigiantis ketvirtajam kėlinukui, iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių, komandas teskyrė trys taškai (69:66), o kamuolys buvo tauragiškių rankose. Surengę ataką jie lemiamą metimą patikėjo Janui Jurgo, tačiau kamuolys skriejo pro šalį. Pergalę Kaunui lėmė paskutinė Tauragės komandos pražanga. KTU lyderis Matas Sapiega nuo baudų metimo linijos užtvirtino kauniečių pergalę 71:66 (20:18, 17:17, 20:15, 14:16).

Tauragės KK gretose daugiausiai taškų pelnė Paulius Žurna – 20.

KTU po šios pergalės iškovojo teisę žaisti kito sezono Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Tauragės krepšinio klubui tai buvo ketvirtas iš eilės RKL finalas, kai tenka taikytis su antrąja vieta.

Oficialus 11-ojo RKL sezono uždarymas vyks gegužės 10 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybėje.