Kraštietis imtynininkas Edgaras Venckaitis iškovojo kelialapį į olimpiadą(2)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-04-22 22:23

Edgaras Veckaitis iškovojo kelialapį į olimpiadą. Renaldo Malycho nuotrauka

Tarp keliaujančiųjų lietuvių sportininkų į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes pateko ir tauragiškis imtynininkas Edgaras Venckaitis.

Ulan Batore, Mongolijoje, vykstančiame pasauliniame olimpinės atrankos turnyre graikų-romėnų imtynėse kelialapį į Rio de Žaneirą iškovojo mūsų kraštietis Edgaras Venckaitis. Lemiamoje svorio kategorijos iki 66 kg kovoje 5:0 jis įveikė amerikietį Ravaughną Richardą Ravellį Perkinsą ir tapo pirmu Lietuvos imtynininku, pelniusiu teisę startuoti Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Šioje svorio kategorijoje dėl trijų kelialapių kovėsi 26 dalyviai.

Nuo 1994-ųjų sportuojančio E.Venckaičio pirmasis treneris – Jonas Sabutis. Dabar Edgaras treniruojasi Vilniuje.

Daugybę įvairiausių apdovanojimų ir pergalių iškovojęs tauragiškis Londono olimpinėse žaidynėse 2012-aisiais iškovojo 7-ąją vietą.

Sporto pasaulyje žinomas ne tik Edgaras, bet ir jo broliai. Sportininko gimtajame mieste vyksta tarptautiniai brolių Venckaičių graikų-romėnų imtynių turnyrai. Paskutinysis vyko kovo mėnesį.