Paaiškėjo, kas pateko į Vasaros krepšinio lygos finalą (3)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-08-03 09:59

Komandos „Žalgiriniai“ ir „Senvagė“ iškovojo teisę kovoti finale. Daivos Žebelienės nuotrauka

Žalgirių gimnazijos stadione vėl kovėsi krepšininkai – vyko 3x3 (trys prieš tris) Vasaros krepšinio lygos pusfinalio  varžybos. Po atkaklių pusfinalio kovų paaiškėjo Mažosios ir Didžiosios 3x3 vasaros krepšinio lygos taurių finalo dalyviai.

3x3 Tauragės vasaros krepšinio lygos turnyre dėl „Fortūnos“ įsteigtos taurės komandos kovoja jau trečius metus. Šiemet užsiregistravo 13 komandų iš viso rajono – „Žygaičiai“, „Senvagė“, „Dauglaukis“, „Ant Durniaus (AD)“, „Žalgiriniai“, „Virdaina“, „Grifai“, „Egzotika“, „Dobilai“, „Projektas X“, „Fortūna“ ir „Piristūkinai“. „Kolegos“ įpusėjus sezonui pasitraukė iš varžybų. Į pusfinalį po ketvirtfinalio pateko ir dėl Didžiosios taurės kovojo „Žalgiriniai“, „Fortūna“, „Projektas X“ bei „Senvagė“. Mažosios taurės kovose rungėsi „Piristūkinai“, „Dobilai“,  „Dauglaukis“  ir „Žygaičiai“.

Pusfinaliuose, kaip ir ketvirtfinaliuose, buvo žaidžiama iki dviejų pergalių, todėl kai kurios komandos žaidė po trejas varžybas.

Antradienį Didžiosios taurės pusfinalyje „Žalgiriniai“ laimėjo prieš „Fortūną“ 14:6 ir 11:5.

„Senvagė“ nugalėjo „Projektą X“ 12:7, o kitoje serijoje „Senvagė“ „Projektui X“ nusileido 6:14. Prireikė ir trečios serijos, kuri baigėsi 7:8 „Projekto X“ naudai.

Mažosios taurės pusfinalyje „Dobilai“ pralaimėjo prieš „Piristūkinus“ 6:15. Kitos „Dobilų“ ir „Piristūkinų“ komandų rungtynės baigėsi rezultatais 14:11 ir 9:12.

„Žygaičiams“ ir „Dauglaukiui“ pirmosiose rungtynėse prireikė pratęsimo. Po jo „Dauglaukis“ laimėjo 14:13. Kitose rungtynėse „Žygaičiai“ stipriai atsiplėšė nuo varžovų, kova krepšinio aikštėje baigėsi 15:3. Trečiose rungtynėse po pratęsimo „Dauglaukis“ „Žygaičiams“ nusileido tik vienu tašku – varžybos baigėsi 11:12.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo 3x3 vasaros krepšinio lygos organizatorius Tadas Rapolavičius, kovoje dėl Didžiosios taurės į finalą pateko „Žalgiriniai“ ir „Projektas X“, paskutinę sekundę lemiamose rungtynėse įveikę „Senvagę“. Dėl trečiosios vietos kovos „Senvagė“ ir „Fortūna“.

Mažosios taurės kovose į finalą žengė „Dauglaukis“, kuris sensacingai pusfinalyje įveikė „Žygaičių“ komandą. „Dauglaukis“ finale  susitiks su „Piristūkinais“. Dėl trečiosios vietos rungsis „Žygaičiai“ prieš „Dobilus“.

Finalinės rungtynės vyks rugpjūčio 8 dieną, jei oras bus palankus, tame pat Žalgirių gimnazijos stadione, jei lis, – laisvalaikio centro „Fortūna“ sporto salėje.