Pareigūnų dziudo varžybose prizus skynė tauragiškiai(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-15 13:33

Tauragės AVPK nuotrauka

Vakar Kaune vykusiame Lietuvos policijos dziudo čempionate dalyvavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Jiems pavyko pelnyti prizines vietas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnų komanda vakar Lietuvos kriminalinės policijos biuro Kriminalinės žvalgybos mokymo centro sporto salėje, Kaune, dalyvavo Lietuvos policijos dziudo čempionate.

Vienas iš pagrindinių dziudo čempionato tikslų yra išsiaiškinti geriausius sportininkus, kurie galėtų atstovauti Lietuvos policijai Tėvynės gynėjų žaidynėse, tarptautinėse ir kitose dziudo varžybose. Taip pat gerina pareigūnų profesinį pasirengimą bei tęsia susiformavusias gilias policijos sporto tradicijas.

Čempionate buvo skirtingos vyrų ir moterų svorio kategorijos. Kiekvienoje svorio kategorijoje leidžiamas 2 kg svorio viršijimas. Visi dalyviai varžybose dalyvaudami vilkėjo dziudo imtynių taisyklių nustatytą aprangą.

Tauragės AVPK pareigūnų komandą sudarė 9 deleguoti asmenys, kurie varžėsi asmeninėse atskiro svorio kategorijose bei kaip komanda.

Asmeninėse atskiro svorio kategorijose pareigūnai pasirodė puikiai, laimėtos net 5 prizinės vietos.

Vyrų iki 66 kg svorio kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės AVPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulių būrio vyriausiasis patrulis Mindaugas Tamašauskas; iki 73 kg trečiąją vietą užėmė Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Aivaras Liulė; iki 100 kg pirmąją vietą užėmė komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis.

Moterų iki 65 kg svorio kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės AVPK Kriminalinės policijos žvalgybos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kalvaitienė; iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Eglė Vaitkutė.

Tauragės AVPK pareigūnams puikiai sekėsi ir komandinėje įskaitoje – užėmė antrąją vietą. Tai yra pirmas Tauragės AVPK laimėjimas dziudo varžybose.