Penktas kartas nemelavo – tauragiškiai tapo lygos čempionais(7)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-26 21:32

Ilgas kelias link išsvajoto titulo: Tauragės KK – regionų lygos nugalėtojai. Renaldo Malycho nuotrauka

Karo dėl A diviziono aukso pabaiga. 5-osios finalo rungtynės tarp Tauragės krepšinio klubo (KK) ir Kauno rajono krepšininkų "Omega" baigtos.

Penktas kartas nemelavo – Tauragės KK pasidabino aukso medaliais. Puikus rezultatas 75:55 Tauragės KK naudai, nors pradžia žadėjo nedaug. "Omega" buvo įvariusi baimės (7:13;17:20;31:9;20:13).

Dramų šiose varžybose, kaip ir visoje finalo serijoje, netrūko. Pirmus du kėlinius tauragiškiai beviltiškai vijosi priešininkus, nesiklostė atakos, nekrito baudų metimai.

Per ilgąją pertrauką treneris Edvardas Žemgulis rado tinkamus žodžius žaidėjams ir trečiajame kėlinyje įvyko lūžis. Tauragės KK nušlavė priešininkus ir pelnytai pasipuošė aukso medaliais.

Rezultatyviausias mačo žaidėjas tauragiškių komandoje – Tautvydas Žioba, pelnęs 17 taškų. Aivaras Kvedaravičius pridėjo 16, o Liudas Radavičius – 13 taškų. Kauno rajono komandoje Robertas Bitinas surinko 13, Vaidas Bendikas – 11 taškų.

Kitą sezoną Tauragės KK žais nebe regionų, o Nacionalinėje krepšinio lygoje.

Trenerių komentarai, žaidėjų emocijos – penktadienio laikraštyje.