Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

Rezultatai

Rokas Baciuška lipo ant nugalėtojų pakylos Norvegijoje(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2018-06-10 19:07

Šiemet pirmą kartą ant nugalėtojų pakylos - Rokas Baciuška (dešinėje)

Savaitgalis lenktynininkui Rokui Baciuškai buvo sėkmingas. Trečiame Europos ralio-kroso čempionato etape Norvegijoje S1600 klasės varžybose tauragiškis lipo ant prizininkų pakylos. Greitis ir stabilus važiavimas visuose etapuose Rokui garantavo vietą antroje Europos čempionato vietoje.

Šeštadienį vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose sportininkas užėmė 10, 4, 4 ir 3 vietas, o galutinėje kvalifikacijos rikiuotėje buvo penktas.

Pusfinalyje R.Baciuška buvo antras ir pateko į finalą. Po sėkmingo starto jaunasis lenktyninikas iš Tauragės išsiveržė į antrą vietą, lipo ant "kulnų" kvalifikacijos nugalėtojui Aydarui Nurievo.

Tačiau anksčiau į „Joker“ ratą pasukusio Jesse Kallo manevras pasiteisino ir, kai paskutiniame rate į „Joker“ atkarpą užsuko abu lyderiai, J.Kallo išsiveržė į priekį ir finišavo akimirksniu anksčiau.

J. Kallo šešis „Hell“ trasos ratus finale įveikė per 4 min. 26,254 sek. A. Nurievo laikas – 4 min. 26,7 sek., R. Baciuškos – 4 min. 27,049 sek. ir garantuota trečia vieta.