Savaitgalį Tauragės „Fortūna-Agava“ kovėsi su „Kelme“(1)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-04-09 15:10

Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkai po sėkmingų varžybų su kelmiškiais. Nuotrauka iš feisbuko profilio Tauragės „Fortūna-Agava“

Savaitės pabaigoje Tauragės „Fortūna-Agava“ po krepšinio lankais susigrūmė su „Kelme“. Įnirtingoje kovoje su kelmiškiais „Fortūna-Agava“ laimėjo vienas iš dvejų varžybas.

Ketvirtadienį Tauragės „Fortūna-Agava“ išvykoje žaidė su „Kelme“. Pirmuosius du kėlinius kelmiškiai pirmavo – 20:16 ir 20:12, tačiau du paskutinius į priekį išsiveržė tauragiškiai. Trečiojo ir ketvirtojo kėlinių rezultatai – 14:17 ir 12:23 dovanojo pergalę Tauragei. Varžybos baigėsi rezultatu – 68:66.

Sekmadienį „Fortūna-Agava“ „Kelmei“  pralošė namuose, nors pirmasis kėlinys tarp savų sienų tauragiškiams buvo sėkmingas – 21:12. Kiti kėliniai baigėsi rezultatais: 12:17; 18:25; 11:14. Kelmiškiai laimėjo 6 taškų skirtumu – 62:68.

Tauragės „Fortūna-Agava“ yra Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato B diviziono turnyrinės lentelės ketvirtoje vietoje. Trečioje vietoje tiek pat – 17 pergalių ir penkis pralaimėjimus turintys Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“, antroje vietoje – Kelmės „Kelmė“ (18 pergalių, 4 pralaimėjimai). Su 21 pergale ir vienu pralaimėjimu į priekį išsiveržė Šilalės „Lūšis“.

Tauragės krepšinio klubas (KK) jau baigė kovas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Paskutinės šiame čempionate sužaistos varžybos tauragiškiams buvo nesėkmingos. Tauragės KK rezultatu 95:72 (22:16, 30:17, 20:17, 33:22) pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, kuri ketvirtus metus iš eilės yra tarp keturių stipriausiųjų „Mezon“ NKL čempionato komandų. Dveji metai – 2016 ir 2017-ieji – suvalkiečiams buvo auksiniai, o 2015-aisiais Raseiniuose jie iškovojo bronzos medalius.

„Mezon“ NKL finalo ketvertas vyks balandžio 13–14 dienomis Jonavoje. Finalo ketverte žais Šakių „Vytis“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir „Žalgiris-2“.

Kitas NKL sezonas prasidės po penkių mėnesių.