Šeimų žaidynėse sėkmingai pasirodė Tauragės šilumininkai(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-06-20 11:35

Tauragės šilumos tinklų nuotrauka

Birželio 11–12 dienomis Šventojoje rinkosi XXI Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių dalyviai. Atvyko komandos iš daugiau nei 25 chemijos pramonės bei energetikos įmonių. Tarp jų – ir UAB Tauragės šilumos tinklų profsąjungos kolektyvas, kuris jau daugiau nei 20 metų dalyvauja šiose žaidynėse. Žvarbus vėjas ir lietus neišgąsdino gražia tradicija tapusio renginio dalyvių – į atidarymą šeštadienio rytą jų susirinko šimtai.

Darbuotojai ir jų šeimų nariai varžėsi komandinėse (rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, kvadrato, megakamuolio ir kt.) bei individualiose rungtyse (smiginio, šaškių, šachmatų, įvairaus amžiaus bėgimų, svarsčio kėlimo ir kt.).

Tauragės šilumos tinklų kolektyvas sėkmingai pasirodė žaidynėse ir iškovojo prizines vietas.

Rąsto pjovimo rungtyje tiek vyrų (E. Pudžiuvelis, E. Šimkus), tiek moterų (A. Pilypienė, I. Bartkienė) komandos iškovojo 2-ąsiais vietas. Taiklumu šeimų smiginio rungtyje pasižymėjo Gendrolių šeima, kuri iškovojo irgi 2-ąją vietą. Individualiose šachmatų varžybose pergalę iškovojo ir 2-ąją vietą laimėjo G. Kuzaitė, o bėgime nenugalima buvo ilgametė Tauragės šilumos tinklų darbuotoja A. Pilypienė.

Pilni įspūdžių ir gerų emocijų Tauragės šilumos tinklų atstovai sako lauksą kitų metų žaidynių, o atidavę visas jėgas sieksią dar geresnių rezultatų. Š