Tauragės „Fortūna-Agava“ – mažajame finale(1)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2018-04-12 10:53

Tauragės „Fortūnos-Agavos“ krepšininkai. Nuotrauka iš FB profilio Tauragės „Fortūna-Agava“

Visą sezoną tarp sėkmingai žaidžiančių komandų išsilaikiusi „Fortūna-Agava“ vakar vakare pralaimėjo pusfinalio kovą Kelmėje. Kelmės profesinio rengimo centro salėje Tauragės Fortūna-Agava“ dešimties taškų skirtumu pralaimėjo „Kelmei“.

Pirmąjį kėlinį „Fortūna-Agava“ laimėjo šešiais taškais – 11:17, tačiau antrajame kelmiškiai tauragiškiams parodė, ką gali, – „Kelmė“ laimėjo rezultatu 27:11. Trečiasis kėlinys tauragiškiams buvo kiek sėkmingesnis, tačiau vis tiek pralaimėta penkiais taškais (24:19). Ketvirtajame kėlinyje penkių taškų persvara (22:27) galėjo pasigirti „Fortūna-Agava“, tačiau galutinis varžybų rezultatas 84:74 – ne tauragiškių naudai.

„Kelmės“ komanda Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione yra antroje turnyrinės lentelės vietoje. Ši komanda iškovojo 18 pergalių ir patyrė keturis pralaimėjimus. Pirmoje lentelės vietoje kol kas – Šilalės „Lūšis“. Jos sąskaitoje – 21 pergalė ir vienintelis pralaimėjimas.

Trečiąja ir ketvirtąja vietomis turnyrinėje lentelėje dalijasi Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ ir Tauragės „Fortūna-Agava“. Abi komandos iškovojo po 17 pergalių ir patyrė po penkis pralaimėjimus. Tauragės komandai sirgaliai linki sėkmės mažajame finale.