Tauragės „Fortūna-Agava“ savaitgalį raškė pergales(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-01-28 09:00

Tauragės „Fortūna-Agava“ sausio mėnesį užbaigė dviem pergalėmis išvykose. Nuotrauka iš Tauragės „Fortūna-Agava“ feisbuko paskyros

Regionų krepšinio ir Nacionalinės krepšinio lygų varžybos tęsiasi. Savaitgalį Tauragei atstovaujančios krepšinio komandos „Fortūna-Agava“ ir Tauragės krepšinio klubas (KK) žaidė ketverias varžybas. Į Tauragę parvežtos dvi pergalės, viena pergalė iškovota namuose.

Sausio 25 dieną, penktadienį, Tauragės „Fortūna-Agava“ Kaune susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkais. Kaip patys skelbėsi, tai buvo pusiau išvyka, mat nemažai „Fortūnos-Agavos“ komandos krepšininkų studijuoja Kaune.

Nors VDU komanda užima priešpaskutinę vietą RKL turnyrinėje lentelėje, Tauragės „Fortūnos-Agavos“ krepšininkams teko paplušėti, kad įrodytų savo pranašumą. Pirmojo kėlinio antroje pusėje šeimininkai buvo persvėrę rezultatą, tačiau „Fortūna-Agava“ kėlinį vis tiek užbaigė 9 taškų pranašumu (11:20). Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 22:24, po ilgosios pertraukos abi komandos surinko po 22 taškus. Ketvirtajame kėlinyje tauragiškiams sekėsi prasčiau (19:15), tačiau bendras rungtynių rezultatas vis tiek buvo džiuginantis – 74:81.

Kitą dieną „Fortūna-Agava“ keliavo žaisti į  Kelmę. Varžybos vyko naujajame Kelmės sporto centre. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:24, antrajame tauragiškiai surinko daugiau taškų – 19:26.  Kelmės komanda nenusileido ir trečiajame ketvirtyje pelnė daugiau taškų – 20:15. Paskutiniame kėlinyje sėkmingiau žaidė „Fortūna-Agava“ – 13:18. Tauragės komanda džiaugėsi pergale 76:83.

Kitai Tauragės komandai – Tauragės KK – NKL varžybose penktadienį Molėtuose sekėsi ne itin gerai. Tauragės KK laimėjo tik vieną kėlinį ir tai tik vieno taško skirtumu – 19:17, 23:22, 25:18, 17:18. Varžybas Tauragės KK pralaimėjo kelmiškiams nusileidęs šešiais taškais – 84:78.

Tačiau šeštadienį namuose, „Bastilijos“ sporto komplekse, Tauragės KK atsigriebė prieš varžovus iš Kauno. Trys laimėti kėliniai (24:16, 29:18, 25:12, 17:27) ir Kauno KTU patiria pralaimėjimo kartėlį. Varžybos baigėsi rezultatu 95:73 tauragiškių naudai.