Tauragės KK ir toliau skina pergales (4)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-01-31 14:44

Tauragės KK prieš „Biržus“ laimėjo 38 taškų persvara. Nuotrauka iš Tauragės krepšinio klubo feisbuko paskyros

„Natural Pharmaceuticals“-RKL čempionate Tauragės komandų „Fortūna-Agava“ ir Tauragės KK iškovoti rezultatai ir toliau džiugina tauragiškius.

Penktadienį laisvalaikio centre „Fortūna“ Tauragės „Fortūna-Agava“ susitiko su Šiaulių „Policija“. Pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis, tačiau kituose kėliniuose pranašesni buvo tauragiškiai. Rungtynės baigėsi 19 taškų persvara – rezultatu 80:61. Naudingiausiu šių varžybų žaidėju pripažintas „Fortūnos-Agavos“ krepšininkas Edgaras Stanionis.

Tą patį vakarą sporto komplekse „Bastilija“ vienuolikos taškų persvara – 64:53 Tauragės KK laimėjo prieš Panevėžio „Bangenę-Aiverą“. Pirmasis kėlinys buvo itin sėkmingas – prieš panevėžiečius Tauragės KK laimėjo rezultatu 16:6. Antrąjį kėlinį tauragiškiai pralaimėjo 13:21, trečiąjį laimėjo rezultatu 17:13, ketvirtąjį – 18:13. Laimėjęs rezultatu 64:53 Tauragės krepšinio klubas įsirašė devynioliktąją pergalę šiame sezone. Naudingiausiu žaidėju pripažintas Tauragės KK krepšininkas Tautvydas Žioba.

Šeštadienis Tauragės KK buvo dar sėkmingesnis. Prieš „Biržus“ ši Tauragės krepšinio komanda laimėjo triuškinančiu rezultatu 86:48. Kaip sakė Tauragės KK krepšininkai, svečiams iš Biržų Tauragė nebuvo svetinga.

Šios komandos krepšininkas Aivaras Kvedaravičius į savo statistiką įsirašė 17 taškų ir 9 kartus atkovotą kamuolį, Paulius Žurna – 13 taškų, Liudas Radavičius ir Vilius Šumskis – po 12. T.Žioba ir toliau išlaikė savo pajėgumą – jis 22 kartus atkovojo kamuolį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Penktadienį, vasario 3 dieną, 18 valandą, Tauragės KK žais išvykoje – Naujosios Akmenės sporto rūmuose su „Akmenės cementu“.

Šeštadienį, vasario 4 dieną, 16 valandą, sporto komplekse „Bastilija“ Tauragės KK susitiks su Kuršėnų „Grafų baldais-KA Saule“.