Tauragės KK išplėšė 18 taškų persvarą(3)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-01-17 16:52

Tauragės KK komandą lydi sėkmė. Nuotrauka iš Tauragės krepšinio klubo feisbuko paskyros

Savaitgalį „Natural Pharmaceuticals“-RKL čempionato kovose Tauragės „Fortūna-Agava“  ir Tauragės krepšinio klubas (KK) vėl skynė pergales.

Penktadienį Tauragės „Fortūna-Agava“ žaidė išvykoje su „Jurbarku“. Rungtynės po krepšiu tauragiškiams buvo nelengvos. „Fortūna-Agava“ laimėjo tik antrąjį kėlinį, tačiau 8 taškų persvara leido keturis kėlinius užbaigti lygiosiomis. Prireikė pratęsimo, kuriame tauragiškiai pademonstravo geresnį žaidimą ir laimėjo 4 taškų persvara – 5:9. Galutinis rezultatas – 83:87 Tauragės krepšininkų naudai.

Tą pačią dieną išvykoje žaidė ir Tauragės KK. Jie susitiko su Gargždų SC komanda. Tauragiškiai svečiuose laimėjo pirmus tris kėlinius, išplėšė 18 taškų persvarą ir rungtynes baigė puikiu rezultatu 84:102. Nuo turnyrinės lentelės lyderių – Gargždų SC A divizione Tauragės KK skiria tik viena pergalė.

Šeštadienį Tauragės sporto komplekse „Bastilija“ Tauragės KK įveikė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą-2“ rezultatu 95:74.

Penktadienį, 18 valandą, „Bastilijoje“ Tauragės KK susitiks su „Kretinga“. Tauragės „Fortūna-Agava“ vyks žaisti į Pakruojį su komanda „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“.

Šeštadienį, 14 valandą, Tauragės laisvalaikio centre „Fortūna“ Tauragės „Fortūna-Agava“ rungsis su „Kelme“. Tauragės KK važiuos į Kauną, kur žais su Kauno „Atletu-LSU“.