Tauragės KK laimėjo 17 taškų persvara (0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-03-24 15:58

Vakar „Natural Pharmaceuticals“-RKL čempionato A divizione prasidėjo pusfinalio etapas. Pajėgiausios komandos stojo į kovą dėl vietos didžiajame finale ir medalių. Sakoma, gera pradžia – pusė darbo: sporto komplekse „Bastilija“ Tauragės KK nugalėjo Ukmergės „Olimpą“.

Pirmąjį kėlinį tauragiškiai laimėjo rezultatu 25:14, antrąjį dar labiau triuškinančiu rezultatu 22:7. Du kėlinius pralaimėję ukmergiškiai trečiajame atgavo jėgas ir laimėjo prieš Tauragės KK dviem taškais – 21:23,  ketvirtajame jiems sekėsi dar labiau ir laimėjo 18:25. Tačiau galutinis varžybų rezultatas 86:69 Tauragės KK naudai. Tauragiškiai savo namuose laimėjo 17 taškų persvara.

Komanda dėkinga Aivarui Kvedaravičiui už 23 taškus ir penkis kartus atkovotą kamuolį, Pauliui Žurnai už 16 taškų, Tautvydui Žiobai už 14 taškų ir šešis kartus atkovotą kamuolį, o Vytautui Padgureckui už 8 rezultatyvius perdavimus.

Šeštadienį tauragiškiai vyks žaisti į Ukmergę, kur vėl susirungs su Ukmergės „Olimpu“.

Serijoje iki trijų pergalių vakar susirungė ir Gargždų SC – Kauno rajono „Omega“. Varžybos baigėsi rezultatu 69:88, „Omegos“ naudai 19 taškų skirtumu.

A diviziono turnyrinėje lentelėje Tauragės KK yra antroje vietoje, pirmi – Gargždų SC. Trečiąją ir ketvirtąją vietas dalijasi Ukmergės „Olimpas“ ir Kauno rajono „Omega“.