Tauragės bokso ringe suomiai metė iššūkį lietuviams(6)  

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-03 21:46

Tomo Pakutinsko pergalė. Renaldo Malycho nuotrauka

Šeštadienio vakarą Tauragės sporto centre „Fortūna“ mūsų šalies bokso rinktinės nariai surėmė pirštines su kovotojais iš Suomijos. Varžyboms teisėjavo tarptautinė teisėjų komanda iš Suomijos ir Lietuvos. Vakarą vainikavo daugkartinio Lietuvos kovų be taisyklių čempiono ir įvairių turnyrų nugalėtojo Tomo Pakutinsko pergalė.

69 kg kovotojas tauragiškis Dainius Jokimaitis (pripažintas techniškiausiu vakaro kovotoju) iškovojo įtikinamą pergalę prieš suomį Antti Hietala. Dainius priklauso Tauragės dvikovinių sporto šakų klubui „SC KOVA“ ir ringe kovoja jau ketverius metus. D.Jokimaičio sąskaitoje 28 pergales iš 35 kovų. Tad tauragiškis, gausiai palaikomas susirinkusių žiūrovų, iškovojo įtikinamą pergalę.

Dar vienas tauragiškis dvikovinių sporto šakų klubo „SC KOVA“ boksininkas Kristupas Ivanauskas surėmė pirštines su suomiu Topias Lepo. Tačiau jam kovoti sekėsi prasčiau ir pirmajame raunde praleidęs stiprų smūgį gavo nokdauną. Antrajame raunde tauragiškis nerado priešnuodžių kovotojui iš Suomijos, o trečiajame rounde medikams teko tvarstyti prakirstą tauragiškio antakį. Be jokios abejonės, teisėjai pergalę skyrė suomiui.

Šeštadienio vakarą žiūrovai galėjo stebėti dar šešias bokso kovas. Iš aštuonių kovų lietuviai prieš suomius laimėjo penkias.

Po merginų grupės „Vyšnios“ ir Kauno „Žalgirio“ šokėjų pasirodymo prasidėjo antroji kovų dalis. Tik šįkart kovota pagal MMA ir K-1 taisykles.

Tauragės klubui „Taurris“ atstovaujantis Aironas Ramonaitis prieš vilniškį Roką Charlampijavą kovojo 1 min. ir 21 sek. – Aironas taikliu smūgiu prakirto priešininkui žandą. Medikė bandė sustabdyti kraujavimą, tačiau rekomendavo, kad kova būtų baigta. Teisėjo sprendimu kova buvo nutraukta. 

Paskutinė ir laukiamiausia vakaro dvikova – du kartus Pasaulio pankrationo čempiono, Europos K-1 čempiono, „Heroe's KOK“ serijos turnyrų nugalėtojo  Tomo Pakutinsko dvikova su Vilniaus „Rings“ klubo kovotoju Ignu Mikelioniu.

Nors priešininkas už tauragiškį buvo gerokai stambesnis, tai nesudarė T.Pakutinskui sunkumų po efektingo metimo, smaugimo veiksmu priversti priešininką pasiduoti. Kova baigta buvo jau pirmajame raunde.

 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras