Tauragės kovotojams – dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas(4) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-04-10 11:57

Tai jau 13-oji tauragiškio pergalė. Nuotrauka iš S.Gaižausko "Facebook" profilio

Įtemtas savaitgalis buvo ir dvikovinių sporto šakų kovotojams. Dviem tauragiškiams pavyko iškovoti pergalę, viena kova baigėsi su trauma.

Šeštadienį Kauno sporto halėje vyko mišrių kovos menų „King of the Cage“ turnyras, kuriame dalyvavo 13 lietuvių. Tarp jų – ir du tauragiškiai.

Saulius Bucius ringe susitiko su kovotoju iš Rusijos Baburmirzo Abdufatajevu. Nuo pirmos sekundės tauragiškis puolė varžovą talžyti stipriais smūgiais. S.Bucius du kartus paguldė varžovą ant žemės, o po antrojo teisėjas sustabdė kovą ir paskelbė Tauragės kovotoją nugalėtoju.

Tačiau vienam žymiausių šalies kovotojų tauragiškiui Tomui Pakutinskui pergalė išslydo iš rankų. Penkias pergales per šešias savo pastarąsias dvikovas iškovojęs T.Pakutinskas susirėmė su labai patyrusiu 43-ejų metų amerikiečiu Tony „Kriptonitu“ Lopezu. Nors tauragiškis amerikietį sugebėjo parversti ant žemės, apačioje buvęs varžovas sugebėjo užlaužti T.Pakutinskui ranką ir iškovoti įtikinamą pergalę. Negana to, tauragiškiui po kovos konstatuotas peties išnirimas. Jam suteikta medicinos pagalba.

Tailande šiuo metu sportuojantis Muay Thai kovotojas Sigitas Gaižauskas sekmadienį prestižiniame „MAX Muay Thai“ turnyro ringe nugalėjo tailandietį.

Iki šiol gauriškis Tailando, kur gyvena jau 1,5 metų, Vietnamo ir Kinijos ringuose yra pasiekęs 12 pergalių ir 2 lygiąsias. Tris kartus teko pralaimėti. O pernai iškovotas solidžiausias trofėjus – sidabrinis pasaulio čempiono diržas.

Saulius Bucius po iškovotos pergalės 

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras