„Tauragės kurjerio“ taurė – Dovydui Akstinui(2)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2012-06-20 13:12
Karolinos Stažytės nuotrauka

Geriausi „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyro žaidėjai: (iš kairės) Viktoras Martinkus, Andrius Nikelis ir Dovydas Akstinas. Autorės nuotrauka

Praėjusią savaitę įvyko 2012 metų „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyro finalas. Jame, kaip ir praėjusiame žiemos čempionate, triumfavo „pirmoji Tauragės raketė“ Dovydas Akstinas.

Pakeliui į finalą D.Akstinas įveikė tris varžovus. Pirmiausia jam teko kautis su Jaunučiu Šetkumi (dešimtoji reitingo vieta; laimėta 6-1 ir 6-1), vėliau – su Karoliu Stasyčiu (penktoji vieta; laimėta 6-1, 3-6 ir 6-1) ir galiausiai su Ignu Markausku (dvidešimt penktoji vieta; laimėta 7-5 ir 6-3). Tuo tarpu kitas finalininkas Andrius Nikelis (ketvirtoji reitingo vieta), įveikęs du varžovus, priešininko pusfinalyje nesulaukė, nes prieš jį turėjęs žaisti Viktoras Martinkus („antroji raketė“) atsisakė kovoti dėl traumos.

Finale gana lengvai, 7-5 ir 6-2, D.Akstinas įveikė A.Nikelį ir tapo naujuoju „Tauragės kurjerio“ taurės laimėtoju.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos, nugalėjęs I.Markauską, prieš kelias savaites pergalę šventė V.Martinkus. Penktas liko K.Stasytis, šeštas – Vytas Kenstavičius (septintoji reitingo vieta).

Po varžybų „Tauragės kurjerio“ redaktorius Renaldas Malychas prizininkams įteikė po laikraščio pusmečio prenumeratą ir taurę bei palinkėjo gražių akimirkų kortuose, o organizatorius V.Martinkus tenisininkams priminė apie netrukus prasidėsiantį Tauragės lauko teniso vasaros čempionatą.