„Tauragės kurjerio“ taurė – ir vėl Andriaus Nikelio rankose(0)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2015-09-01 13:55
Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyro prizininkai: Ričardas Poška, Matas Poška ir nugalėtojas treti metai iš eilės – Andrius Nikelis. Renaldo Malycho nuotrauka

Rugpjūčio 27 d. Vytauto stadiono kortuose baigėsi septintą kartą organizuotas „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyras, kuriame trečius metus iš eilės triumfavo Andrius Nikelis. Tiesa, pagrindinį varžovą finale Kauno kyokushin karatė klubo „Rifas“ prezidentą Ričardą Pošką jis įveikė tik po tris valandas trukusios alinančios kovos.

Ričardas Poška – žymaus Tauragės karatisto, 2014 metų Lietuvos kyokushin karatė čempiono Mindaugo Paviliono treneris. Būtent jis kovojo finale prieš Andrių ir pernai. Šįkart lemiama kova vyko itin atkakliai. Jau pirmajame sete, kurį 7-6 laimėjo Kaunui atstovaujantis R.Poška, prireikė net trylikos geimų. Atrodė, kad ir antrąjį setą laimės karatė treneris, tačiau Vilniuje gyvenantis Andrius Nikelis persvėrė sėkmės svarstykles į savo pusę ir laimėjo 6-2. Trečiasis setas ir vėl klostėsi pagal tą patį scenarijų: būsimam laimėtojui teko iš pradžių vytis, o po to persverti rezultatą ir džiaugtis pergale 6-4. Netrūko kortuose ir aistrų. Abu tenisininkai po padarytos klaidos nesibodėjo garsiai žodžiais bausti ar paskatinti patys save.

– Vienas sunkiausių finalų. Varžovas labai ištvermingas, dėl to taip ilgai ir užsitęsė kova. Tačiau savo pergale nesuabejojau nė sekundei, – mačą įvertino „Tauragės kurjerio“ taurės laimėtojas A.Nikelis.

Pernai finalinė kova tarp šių tenisininkų mėgėjų baigėsi 6-0, 1-6, 6-3 A.Nikelio pergale.

Pakeliui į finalą jis 6-0 ir 6-1 sutriuškino Vaidą Baliutavičių bei 5-7, 6-3, 6-3 – Mindaugą Pavilionį. Pusfinalyje susidorojo ir su penkiolikmečiu, aštuonerius metus lauko tenisą žaidžiančiu R.Poškos sūnumi Matu Poška, kuris liko trečias. Lemiamoje kovoje jaunuolis 6-2, 6-2 įveikė ankstesnių turnyrų nugalėtoją Dovydą Akstiną.

Iš viso dėl septintosios „Tauragės kurjerio“ taurės kovėsi 19 tenisininkų.