Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

„Tauragės kurjerio“ taurę iškovojo Dovydas Akstinas(3) 

Justė GALKAUSKAITĖ | info@kurjeris.lt

2016-07-14 14:18

Turnyro čempionas Dovydas Akstinas (kairėje) ir antrąją vietą iškovojęs Marius Mėgelaitis. Autorės nuotrauka

Trečiadienio vakarą Vytauto gatvėje esančiuose teniso kortuose įvyko 2016 metų „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyro finalas. Pergalę šventė Dovydas Akstinas, kuris po įtemptos trijų setų kovos nugalėjo Marių Mėgelaitį. 

Pirmąjį setą Dovydas Akstinas užtikrintai laimėjo rezultatu 6:0. Vis dėlto antrajame sete Marius Mėgelaitis įveikė priešininką rezultatu 6:2 ir išlygino rezultatą setais 1:1. Galiausiai trečiajame sete D.Akstinas triumfavo rezultatu 6:2 ir tapo aštuntą kartą organizuoto „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyro nugalėtoju.

Pasak D.Akstino, finalinėse kovose sunkiausia buvo antrajame sete save nuteikti, kadangi, kaip jis tvirtina, lengvai laimėjęs pirmąjį setą, antrajame kiek atsipalaidavo.

Turnyro nugalėtojai 

2009 m. Viktoras Martinkus

2010 m. Žygimantas Jukneris

2011 m. Mindaugas Pavilionis

2012 m. Dovydas Akstinas

2013 m. Andrius Nikelis

2014 m. Andrius Nikelis

2015 m. Andrius Nikelis

Šių metų turnyro čempionas pripažino, kad finale su juo kovojęs M.Mėgelaitis buvo stiprus varžovas, jis tuo įsitikino pastarajam išplėšus pergalę antrajame sete. Atkaklus žaidimas užsitęsė iki vėlyvo vakaro, tad, pasak D.Akstino, prietema kiek trukdė sklandžiai varžytis.

Turnyre antrąją vietą iškovojęs M. Mėgelaitis, paklaustas apie sunkumus finale, svarstė, kad greičiausiai jam sunkiausia buvo susitvarkyti su savimi.

Abu finalininkai teigė, kad ir toliau ketina žaisti lauko tenisą mėgėjų turnyruose. Be to, D.Akstinas patikino, kad ir kitąmet dalyvaus „Tauragės kurjerio“ taurės lauko teniso turnyre.

Pirmąją ir antrąją vietas iškovoję tenisininkai apdovanoti taurėmis, diplomais ir turnyro rėmėjo – sporto prekių parduotuvės „R-Sportas“ dovanų čekiais. Dėl trečiosios vietos bus kovojama artimiausiomis dienomis.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras