Tauragiškiai galynėsis bekelės varžybose „Ladoga Trophy 2016“(8)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-05-27 11:21

Besiruošdami naujiems iššūkiams savo sportinį prototipą tauragiškiai apavė „naujais batais“. „Facebook“ nuotrauka 

Tauragės visureigių klubas „4x4 Tauragė“ penktą kartą išsiruošė į didžiausias pasaulyje bekėlės varžybas aplink Lagodos ežerą Rusijoje. Sėkmingai pasirodę ankstesnėse varžybose ryžto puikiai pasirodyti kraštiečiai nestokoja ir šįkart.  

Tai jubiliejinės, 20-osios, varžybos „Ladoga Trophy 2016“. Kaip sakė „4x4 Tauragė“ klubo atstovas Antanas Venckus, šios varžybos prilyginamos Dakaro varžyboms. Jei Dakaras yra greituminė bekelė, tai šiose varžybose bekelės aistruoliai važiuos pelkėmis ir miškais. Per dvi savaites važiuojant apie didžiausią Europos ežerą teks įveikti du tūkstančius kilometrų.

Kaip sakė telefonu kalbintas A.Venckus, iš Tauragės į varžybas išsiruošė septyni klubo „4x4 Tauragė“ nariai. Prie jų prisijungė Tauragės dviratininkų klubas, tad iš viso išvyko 20 žmonių. Kaip ir kitose šiemet kaip niekad gausiai Lietuvai atstovausiančiose keturiose Lietuvos komandose, taip ir tauragiškių komandoje moterų nėra. Nors, pasak A.Venckaus, Rusijoje moterys sėda prie galingų visureigių vairo.

Kraštiečiai varžysis dviem visureigiais dviejose klasėse: galingiausių visureigių ir turistinėje klasėje. Ankstesnės varžybos tauragiškiams buvo sėkmingos: du kartus galingiausiųjų visureigių klasėje jie buvo antri.

Ladoga – gėlavandenis didžiausias Europoje ir 14-as pagal dydį pasaulyje ežeras. Jo plotas su salomis siekia 17 891 kvadratinių kilometrų. Turi 660 salų, kurių bendras plotas 435 kv.km. Ežero ilgis 219 km, vidutinis plotis 83 km. Gylis siekia 230 m.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras