Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Tauragiškis Kasparas Navickas – ant Europos ralio-kroso čempionato etapo podiumo(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-09-23 06:54

Kraštiečiui Kasparui Navickui (balta apranga) vėl nusišypsojo sėkmė. Asmeninio albumo nuotrauka

Rugsėjo 18-osios vakaras 19-mečiam ralio kroso lenktynininkui Kasparui Navickui buvo itin sėkmingas – lietuvis Europos ralio-kroso čempionato etapo finale Ispanijoje iškovojo trečiąją vietą ir užlipo ant prizininkų podiumo. Susumavus viso savaitgalio rezultatus, K.Navickas pakilo dar vienu laipteliu – į antrąją vietą, garantavusią jam 25 įskaitinius čempionato taškus. 

– Labai geras jausmas, visą sezoną sunkiai dirbome, turėjome ir gedimų, ir avarijų, tačiau nesustojome judėti į priekį, žinojome, kad galime daugiau, ir be galo džiaugiuosi, kad tiek praėjusiame etape, tiek čia, Ispanijoje, pavyko demonstruoti greitį, – džiaugsmo Europos čempionato trofėjumi neslėpė Kasparas Navickas.

Nuo pat šeštadienio ryto lietuvis Barselonos „Formulės 1“ lenktynių trasoje demonstravo aukštą tempą, pirmajame kvalifikaciniame važiavime užimdamas antrąją, o antrame – šeštąją vietą. Dieną K.Navickas užbaigė dar vienu greitu važiavimu, kuriame pademonstravo antrą laiką tarp 19 sportininkų.

Lemiamą sekmadienį ketvirtajame važiavime tarp sportininkų užvirė tikra kova, į kurią jau turėdamas kelialapį į pusfinalį K.Navickas nusprendė nesivelti ir trasą įveikė saugiu tempu. Pusfinalyje startavus iš palankios pozicijos lietuviui pavyko išlikti pirmojo posūkio vidinėje dalyje, todėl jau pirmajame rate jis išsiveržė į priekį ir išlaikė šią poziciją.

– Finale startavau iš kitos pozicijos, o atvažiuodamas į pirmą posūkį buvau išorinėje jo dalyje, todėl teko užleisti vietą dviem į vidinę posūkio dalį įvažiavusiems bolidams. Vengras Luigi, tuo metu buvęs antrojoje pozicijoje, pirmus ratus važiavo kiek lėčiau, o tai leido suomiui Jesse Kallio priartėti, – apie lemiamas finalo akimirkas pasakojo K.Navickas.

Tik grįžusi į serviso zoną, komanda pastebėjo, kad po susidūrimo paskutiniajame rate buvo smarkiai apgadintas ir orą leido K.Navicko „Škoda Fabia S1600“ galinis ratas. Jei avarija būtų įvykusi anksčiau, lenktynininkas būtų patyręs didesnių sunkumų kovodamas dėl prizinių vietų.

Po prizinės vietos Barselonoje ir puikaus rezultato Prancūzijos etape K.Navickas palypėjo į šeštąją bendrosios čempionato įskaitos vietą. Nuo trečiosios vietos jį skiria 10 įskaitinių taškų.

Paskutinis, lemiamas, Europos ralio-kroso čempionato etapas vyks beveik po mėnesio Vokietijos Esteringo trasoje.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras