„Taurris“ imtynininkai iškovojo medalius (0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-05-08 14:11

Sporto klubo „Taurris“ jaunieji imtynininkai su treneriu Aurimu Kolosovskiu. Sporto klubo „Taurris“ nuotrauka

Klaipėdoje savaitgalį vyko tradicinis tarptautinis vaikų ir jaunių graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti. Turnyre kovojo 14 Lietuvos ir Latvijos komandų, iš viso 100 dalyvių. Tarp jų – ir sporto klubo „Taurris“ imtynininkai.

Tarptautiniame vaikų ir jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre dalyvavo septyni sporto klubo „Taurris“ imtynininkai. Geriausiai iš jų pasirodė Aidas Nausėda. Įveikęs tris varžovus, jis tapo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 47 kg. Kitas tauragiškis – Vytautas Tutlys iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 56 kg.

Vyresni „Taurris“ klubo sportininkai šį savaitgalį dalyvavo kitame dvikovinių sporto šakų turnyre, kuris vyko Jurbarke. Į šį turnyrą važiavo du sportininkai, ir abu grįžo su medaliais. Ringe kovodamas pagal K-1 taisykles svorio kategorijoje iki 72 kg Martynas Naujokas iškovojo sidabrą. Matas Žemaitaitis pasidabino  bronzos medaliu. Jis kovojo sporto kategorijoje iki 78 kg.