Už Tauragę kovojantys krepšininkai pergalių nepadovanojo(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2020-01-06 12:36

Praėjęs savaitgalis Tauragės KK nebuvo sėkmingas. Renaldo Malycho asociatyvi nuotrauka

Skirtingose krepšinio lygose žaidžiančios Tauragės krepšinio komandos – Tauragės krepšinio klubas (KK) ir Tauragės „Tauragė“ – savaitgalį sužaidė trejas rungtynes, tačiau nei vienos iš jų pergalės mūsų miestui nepadovanojo.

Sekmadienį Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato rungtynėse, sostinėje, Ryto arenoje, susitiko su Vilniaus „Perlu“. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 92:92, tad prireikė pratęsimo. Rungtynes rezultatu 103:99 (24:26, 35:25, 19:23, 14:18, 11:7) vis tik laimėjo „Perlas“.

Šiose varžybose Tauragės krepšinio klube geriausiai pasirodė Tadas Sebežiovas. Jis per beveik 42 minutes, praleistas aikštelėje pelnė 25 taškus: 3/7 dvitaškius, 3/9 tritaškius, 10/10 baudos metimus ir atkovojo 3 kamuolius. T.Sebežiovas atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Nacionalinė krepšinio lygoje (NKL) žaidžiančiam Tauragės KK nesisekė ir savo namuose šeštadienį. Tauragės savivaldybės sporto komplekse „Bastilija“ Tauragės KK nusileido Molėtų „Ežerūnui“. Tauragės KK prieš varžovus iš Molėtų laimėjo pirmą ir trečią kėlinius – 22:21 ir 17:4, tačiau antrąjį pralošė 13:28, nesisekė ir ketvirtajame – 15:19. Rungtynės praloštos rezultatu 67:82, Tauragės krepšinio komandos nenaudai.

Sausio 9 dieną „Bastilijos“ sporto komplekse Tauragės KK susitiks su Šakių „Vytis“ ekipa. Varžybos prasidės 18 val.

Kitoje, Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžianti Tauragės krepšinio komanda „Tauragė“ šeštadienį Ukmergėje susikovė su „U.Olimpas“ krepšininkais. Tačiau taip pat patyrė pralaimėjimo kartėlį.

„Tauragė“ pralošė rezultatu 83:70 (24:21, 17:13, 15:20, 27:16). Sausio 10 dieną „Tauragė“  vyks į Kauną, kur žais su LSU krepšininkais. Tauragės „Tauragė“ RKL A diviziono turnyro lentelėje yra penktoje vietoje.