Vasaros krepšinio lygos nugalėtojai paskelbti (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-09 14:14

Daivos Žebelienės nuotrauka

Paskelbti ir apdovanoti 3x3 vasaros krepšinio lygos mažojo ir didžiojo finalų nugalėtojai. Dėl „Fortūnos“ įsteigtų Didžiosios ir Mažosios taurių kovojo 13 komandų iš Tauragės, Skaudvilės, Dauglaukio ir Žygaičių.

3x3 Tauragės vasaros krepšinio lygos turnyre rajono komandos kovoja jau trečius metus.

Aršiausia kova užvirė dėl Didžiosios Vasaros krepšinio lygos taurės. Dėl jos šiemet kovėsi jau patyrę „Žalgiriniai“ ir „Projekto X“ žaidėjai. Pergalę rezultatu 5:4 iškovojo „Žalgiriniai“. Jie ir tapo šių metų pirmenybių Didžiosios taurės nugalėtojais.

„Projekto X“ komanda liko antra. Dėl trečiosios vietos susitiko patyrusios „Senvagės“ ir „Fortūnos“ ekipos. Išaiškinti nugalėtojui prireikė pratęsimo. Varžybos baigėsi rezultatu 14:15 „Fortūnos“ naudai.

Mažosios taurės varžybose pergale džiaugėsi „Piristūkinų“ ekipa, nugalėjusi dauglaukiškius. Rungtynės tarp „Dauglaukio“ ir „Piristūkinų“ baigėsi 5:10. Trečioji vieta atiteko „Dobilų“ krepšininkams, rezultatu 12:10 įveikusiems „Žygaičių“ komandą.  

Keturios mažiausiai pajėgios ekipos kovojo dėl iššūkio taurės. Ši atiteko komandai „Grifai“, stulbinančiu rezultatu 15:4 įveikusiai „Virdainą“.

Po varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Taurų nuotykių, „Liberty beach“ vandenlenčių parko, „Star pizza“ kuponai ir kvietimai į „Super fiestą“. Renginio  rėmėjas Virginijus Jokubauskas čempionams įteikė specialius marškinėlius ir medalius. 

3x3 Vasaros krepšinio lygos organizatorius Tadas Rapolavičius dėkoja visiems rėmėjams ir komandoms, kurios šiemet dalyvavo Vasaros lygoje.

 – Kol bus dalyvaujančių komandų, tol organizuosime šią lygą, – „Tauragės kurjeriui“ sakė T.Rapolavičius. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras